Tau, x. Bartczak, Bęsiu i Dj Yonas – pokój nauczycielski rusza w Polskę!

Tau, x. Bartczak, Bęsiu i Dj Yonas – pokój nauczycielski rusza w Polskę!

8 czerwca, 2014 Wyłącz przez mateo

wspolny_mianownikPokój nauczycielski z Tau, ks. Bartczakiem, Bęsiem i Dj Yonasem? Że, jak? Dzisiaj rusza promocja jedynej takiej akcji w Polsce. Raperzy ruszają do szkół i ośrodków edukacyjnych. Chcą podzielić się wiarą, talentem i zainspirować młodzież. Wspólny Mianownik promuje klip pod tym samy tytułem – polecamy!

 

Tau (dawniej Medium) na swoim facebooku napisał tak – ,, W czasach gdy uzależnienia, przemoc, laicyzacja i ogólne zło stało się powszechne i dotkliwie dziesiątkuje społeczeństwo postanowiliśmy połączyć nasze siły, wiarę, doświadczenie i ruszyć w Polskę by pomóc najbardziej potrzebującym pomocy. Tym, którzy zdążyli się zorientować, że mają w życiu problem i nie bardzo wiedzą jak sobie z nim poradzić. Ludziom, którzy poszukują relacji z Panem Bogiem, chcą rozwijać swoje życie duchowe, wewnętrzne. Tym, którzy cierpią z powodu utraty bliskiej osoby, biedy, samotności, opuszczenia, depresji, a w swoim środowisku nie mogą znaleźć oparcia. Zapraszamy Cię z całego serca na spotkania, które nie są jednorazową akcją. Przyjdź, porozmawiamy o Twoim problemie i dołożymy wszelkich starań by Ci pomóc.”

 

Akcję prowadzi Bozon Records – wytwórnia założona przez Tau w 2013 roku. Poza koncertami, podczas spotkań będzie można pograć w streetball, posłuchać dobrej konferencji oraz zjeść coś z grilla.

 

Posłuchaj klipu:

 

Utwór promocyjny możecie też pobrać w MP3 oraz WAV

 

 

Wstępna lista spotkań:

25.06. Działdowo 
30.06. Łódź 
10.07. Kielce. 
21.08. Zwierzyniec 
28.08. Słupsk
29.08. Koszalin 
30.08. Kołobrzeg 
31.08. Białystok 
13.09. Nowy Targ
19.09 Piła 
20.09.Toruń 
27.09.Katowice 
25.10.2014 Lubin

Organizatorzy są otwarci na zaproszenia – jeśli chcesz gdzieś ich zaprosić – napisz na: pokojnauczycielski@bozonrecords.pl

za: mat.org / ms