Cure My Vanity prezentuje 7 grzechów – koncert 17 maja 2014

Cure My Vanity prezentuje 7 grzechów – koncert 17 maja 2014

6 maja, 2014 Wyłącz przez mateo

 

Już 17 maja 2014 w auli pod kościołem Miłosierdzia Bożego w Tarnowie zespół Cure My Vanity pokaże 7 Grzechów. Wszystkie w aranżacji rockowej.

 

Styl zespołu łączy w sobie najróżniejsze formy muzyki rock’owej. Od mocnych punkowych i hard rockowych brzmień, aż po liryczne ballady. Inspiracji szukają m.in. w zespołach takich jak P.O.D., Foo Fighters czy, 2 TM 2,3, Luxtorpeda .

 

Teksty utworów mają skłonić słuchacza do refleksji nad własnym życiem, do czego nawiązuje już sama nazwa zespołu – “wylecz moją próżność”. Chcą dotrzeć do każdego, niezależnie od tego czy wierzy, czy też nie (a może nawet bardziej, do tych, którzy wiarę utracili).

 

Plan koncertu :
godz. 18:30 – 19:10  zespół 5×10 (debiutancki koncert)
godz. 19:15 – 19:30 “7 grzechów głównych” Konferencja x. Piotra Osińskiego
godz. 19:30 – 21:00 zespół Cure My Vanity

 

Skład Cure My Vanity:

Mateusz Przybyło -wokal
Krzysztof Kozioł – gitara elektryczna
Tomasz Kozioł – gitara basowa
Paweł Magiera – gitara elektryczna
Sylwester Stec – Perkusja

 

5×10 – Zespół o rockowym brzmieniu z dużą ilością ballad, a także z rytmami reggae.Inicjatorem powstania był ks. Piotr Osiński, który jest jednocześnie autorem muzyki i tekstów większości utworów wykonywanych przez grupę. Biblia jest źródłem inspiracji tekstów większości piosenek .Nazwa zespołu nawiązuje do różańca i koronki Miłosierdzia Bożego, poprzez którą zespół chce nieść przesłanie radości i zbawienia.

skład:
ks. Piotr Osiński – wokal.. gitara
Michał Ziomek – wokal, inst. klawiszowe
Rafał Mordarski – gitara
Tomasz Grzegorzek – wokal, git. basowa