DEBIUTY TOUR: koncerty HIOBA w OLSZTYNIE i TARNOWIE!

DEBIUTY TOUR: koncerty HIOBA w OLSZTYNIE i TARNOWIE!

13 lutego, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Hiob_debiuty_tour_bannerJuż w niedzielę (16 lutego) w Olsztynie w klubie Eranova przy Al. Obrońców Tobruku 3 odbędzie się kolejny koncert z trasy DEBIUTY TOUR! Tomek HIOB Karenko zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty STYL POŁUDNIOWO -WSCHODNI, opowie o Debiutach i podzieli się świadectwem życia. Koncert rozpocznie się o 16.00 supportem rapera Wiecznego. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo innych atrakcji. Zapraszamy do Olsztyna.

 

Tydzień później Hiob po raz pierwszy w swojej karierze zagra koncert w Radiu RDN. Występ będzie można usłyszeń w Radiu RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, a także przez internet www.rdn.pl . Warto zapamiętać datę – 23 lutego, g. 20.

 

 

Więcej o trasie na stronie www.chiob.pl

 

Sponsorzy: Tolle.plBiuro Pielgrzymkowe HOLY LAND

Organizatorami koncertu są: Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl), Dobre Miejsce (www.dobremiejsce.org) oraz Fundacja Misyjna Salvatti.pl (www.salvatti.pl).

Patroni medialni: Radio Warszawa, Lista z Mocą, Muzyczne Dary, GospelBox, Bosko.pl, Kdm.pl, Profeto.pl, Gość Niedzielny, Biznes Music, RDN Małopolska, Radio Niepokalanów

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cqavJ0ynIWQ[/youtube]