Nowa odsłona strony muzykadladucha.pl

Nowa odsłona strony muzykadladucha.pl

14 kwietnia, 2014 Wyłącz przez m.guzek

muzyka_dla_ducha_beta_blekit_2W internecie od kilku dni możemy oglądać serwis   muzykadladucha.pl z nową szatą graficzną. Celem wortalu jest promocja muzyki chrześcijańskiej. Na nowej stronie znajdziemy opisy zespołów, festiwali,  przeglądów oraz informacje o koncertach, które odbywają się na terenie diecezji tarnowskiej. Redakcja “Muzyki dla ducha”otwiera się również na wszelkie informacje dotyczące zespołów z całej Polski, które będą zamieszczane w dziale “goście”.

 

Muzykadladucha.pl pojawiła się w sieci w Boże Narodzenie 2008 roku. Założycielem serwisu jest ks. Piotr Osiński – kapłan diecezji tarnowskiej. Jak mówi ks. Piotr: “nazwa strony to podziękowanie Duchowi Świętemu za to, że jednym z Jego darów jest muzyka i właśnie muzyką chcemy Jemu dziękować za wszelkie dary.”

 

Ks. Piotr Osiński zaprasza do współpracy: osinskip@op.pl oraz FB. Więcej informacji znajdziecie na: www.muzykadladucha.pl

 

Ks. Piotr Osiński – kapłan, dziennikarz RDN Małopolska, misjonarz, założyciel Listy z Mocą. Od lat promuje muzykę chrześcijańską. Napisał już chyba z 1000 piosenek, którymi chętnie się dzieli z ludźmi. Do kursu gitarowego, który ostatnio prowadził w parafii,  zachęcił ponad 80 osób!