NOWOŚĆ: Acoustic Praise – BOSKO

18 marca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

ap_bosko_0Na półki sklepu chrześcijańskiego Grania i na stronę www.chrzescijanskiegranie.pl trafia debiutancki krążek zespołu ACOUSTIC PRAISE w całości poświęcony św. Janowi Bosko. Zespół zaprezentował się z albumem podczas marcowego koncertu DEBIUTY – organizowanego przez sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Kup najnowszy album zespołu ACOUSTIC PRAISE – BOSKO na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Pomysł, aby piosenki wykonywane przez Acoustic Praise poświęcone św. Janowi Bosko zebrać w jedno, pojawił się na jesieni ubiegłego roku, a bezpośrednim dopingiem stała się peregrynacja relikwii świętego w Polsce, która miała miejsce od 27 maja do 17 sierpnia 2013 r.
Piosenki w większości są autorstwa ks. Mariana Chaleckiego, salezjanina. Oprócz nich usłyszymy inne, wcześniej znane w środowisku salezjańskim utwory, tym razem w całkowicie nowej aranżacji. Do projektu “Bosko” na zaproszenie Acoustic Praise włączyli się liczni muzycy, m.in. Sławomir Berny (perkusjonalia), Radosław Kordowski (instrumenty klawiszowe, wokal, aranżacje) oraz wokaliści: Piotr Gogol, Magda Ptaszyńska oraz Adam Rymarz.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E1j4tDFR3-s[/youtube]