DROGI – reedycja płyty! Kup już dzisiaj!

DROGI – reedycja płyty! Kup już dzisiaj!

18 marca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

DROGI STRÓŻE PORANKA“Drogi” są “powrotem do początku”. Za namową sympatyków, STRÓŻE podjęli działania, których celem było wydanie płyty z reedycją utworów zarejestrowanych w latach 2002-2005. Płyta oprawiona jest pięknym malarstwem i grafiką autorstwa Krzysztofa Paradysza; ta jest kontynuacją pewnej charakterystyki zapoczątkowanej na płycie “alfa omega” (2008).

 

 

Płytę DROGI zespołu STRÓŻE PORANKA kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 
Dla zachowania “Ducha Czasu Łaski”, w którym utwory powstawały, i z woli pozostania autentycznym, członkowie zespołu, postanowili nie ingerować technicznie w strukturę nagranych już piosenek, zachowując ich pełną oryginalność.
Na płycie usłyszymy min. dobrze nam znane “Drogi”, “Psalm 84”, “Wspaniały jest majestat Twój”, “Skała”, “Krzyżu Święty” i wiele innych utworów muzycznie balansujących na pograniczu popu i łagodnego rocka, w całości natomiast, zachowanych w klimacie modlitwy, rozważania i uwielbienia. To w sumie siedemnaście piosenek zebranych w jedno wydawnictwo. Wykonaniu kilku z nich towarzyszy sześćdziesięcioosobowy Chór SWE (Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych). To gratka dla sympatyków STRÓŻÓW PORANKA i cenna płyta do kolekcji.

 

 


1.SKAŁA
2.DROGI
3.MIRIAM
4.NIEUGIĘCI
5.WYSTARCZY UWIERZYĆ
6.KRZYŻU ŚWIĘTY
7.CIENIE
8.ZE SŁONCEM WSTAJE NADZIEJA
9.AVEU
10.PSALM 84
11.WSPANIALY JEST MAJESTAT TWÓJ
12.PSALM 142
13.STRÓŻE PORANKA
14.PSALM 5
15.RUAH
16.PIEŚŃ NAD PIEŚNIAMI
17.NAKARMIŁEŚ MNIE

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NfINJqdiqE0[/youtube]