Zapowiedź płyty: 33 – Jezus Królem Chwały

16 września, 2013 Wyłącz przez m.guzek

33Już za kilka dni na półce sklepu Chrześcijańskie Granie pojawi się debiutancki album zespołu 33 ” Jezus Królem Chwały”. Krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej (CCM).

 

Materiał muzyczny stanowi przemyślaną całość zarówno pod względem kompozycji, wykonania, jak i produkcji muzycznej, nad którą czuwał uznany producent – Mirosław Stępień. Poszczególne utwory (m.in. „Jezus Królem chwały”, „Krzycz”) łatwo wpadając w ucho, stają się zaproszeniem do udziału we wspólnym wielbieniu Boga.

 

Powstały w 2007 roku zespół „33” tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści „33” są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich projektach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

 

 

Patronat honorowy:

ks. abp Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański

Patroni medialni:

Gość Niedzielny, Miłujcie się, Chrześcijańskie Granie, Muzyczne Dary, Bosko.pl, Wiara.pl, Fronda.pl, Deon.pl, Gospel Box

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1rh-49TO3Ys[/youtube]

 

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uKvoOD3VUMY[/youtube]