PANdamusic wyjaśnia w czym rzecz… festivalowo!

14 września, 2013 Wyłącz przez mateo

[youtube]http://youtu.be/aP3SucEd5Qs[/youtube]

 

Już za trzy tygodnie widzimy się na Festivalu! Na scenie wystąpią także Ci, którzy twierdzą, że “PAN dał im muzykę”. I mogą się tym chwalić, bo grają naprawdę dobrze. Niedawno wydali dobrze przyjętą płytę “Tam Tam“, a kawałek “W tym rzecz” znalazł się na składance Debiuty vol.1. Poznajcie PANdamusic!

 
 

PANdamusic tworzą: Renia Barańska – liderka zespołu, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, Rafał Czarnecki – instrumenty klawiszowe, Marcin Bystrzycki – gitary, Łukasz Czarnomski – gitary, Łukasz Puła – gitara basowa, Maciej Ziemba – perkusja, Marcin Kojder – instrumenty perkusyjne. Zespół z biegłością i rozwagą, wykorzystuje różnorodne możliwości brzmieniowe aranżując utwory zawierające elementy muzyki pop, funk, soul, rock i jazzu.

 

 

 

PANdamusic

 

 

Formacja wypracowuje swój styl muzyczny czerpiąc inspirację z muzyki całego świata. Już w pierwszym roku swojej działalności zagrali kilkanaście koncertów, co zmotywowało ich do nagrania debiutanckiej płyty „TAM TAM”. W roli producenta i realizatora pracę przy płycie wspomagali najlepsi z branży Paweł Zarecki (Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, TGD, Natalia Niemen) i Sławek Gładyszewski (Natalia Kukulska, Anita Lipnika & John Porter, Voo Voo, Monika Brodka).

“Jest to piękna muzyka, z solidną dawką pozytywnej energii.” (M. Bruszewski, fronda.pl).

“Pod względem brzmienia płytę bez wątpienia można zaliczyć do najlepszych w swoim gatunku – brzmi świeżo, przestrzennie i dynamicznie.”  (W. Wytrążek, Magazyn GITARZYSTA)

 

Zespół PANdamusic to profesjonalni, utalentowani muzycy tworzący nieprzeciętne brzmienia, energiczne piosenki z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik muzycznych i technicznych. Wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu „Maranatha” i wyjechali z niego z nagrodą główną oraz nagrodą publiczności. Zostali zauważeni i zaproszeni do koncertu Debiuty 2012, gdzie zostali bardzo dobrze przyjęci przez publiczność, jak i jurorów.

 

[youtube]http://youtu.be/Bd2WcOcM_IM[/youtube]