Love Story: płyta “Effatha”, wywiady i koncerty!!!

5 maja, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Wywiady w Gościu Niedzielnym i  tygodniku Niedziela, audycja w Radiu Maryja, koncerty i przede wszystkim praca nad nową płytą Love Story “Effatha” – tak zapowiada się najbliższy czas dla wokalistki Magdy Frączek i zespołu Love Story. Na naszej stronie informujemy o najciekawszych wydarzeniach z życia zespołu Love Story.

 

 

Płytę zespołu Love Story można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

[youtube]bIN6OeqPGks[/youtube]

 


Właśnie zakończyliśmy zjazd, podczas którego aranżowaliśmy utwory na nową płytę. Na krążku znajdzie się aż 12 piosenek – o kobietach. Jest bardzo różnorodnie, bardziej alternatywnie, jednym słowem: ciekawie. Singiel i jednocześnie tytułowa kompozycja pt. “Effatha” otrzymuje już ostatnie szlify w 07 Studio w Tarnowie, gdzie tak jak w przypadku “Talitha kum”, będziemy chcieli nagrywać album u boku Leszka Łuszcza, producenta muzycznego i realizatora dźwięku takich nazwisk jak Renata Przemyk, Julia Marcell, Robert Gawliński i Maria Peszek – o nowej płycie informuje menager  zespółu Love Story, Ryszard Frączek.

 

MAGDA FRĄCZEK W GOŚCIU NIEDZIELNYM!

W najbliższą niedzielę, tj. 6. maja w Gościu Niedzielnym w dziale “Polska” szczera rozmowa Marcina Jakimowicza z Magdą Frączek. Dziennikarz zapytał Magdę o to dlaczego wierność może być sexy i czy słuchający koncertów zespołu Love Story gimnazjaliści nie patrzą na nich jak na kosmitów. Próbka wywiadu tutaj.

Marcin Jakimowicz, jako jeden z pierwszych dziennikarzy zauważył potencjał zespołu. Jego recenzję na temat debiutanckiej płyty “Talitha kum” o zawadiackim tytule “Proszę wstać, Love Story idzie”
I W MAŁYM GOŚCIU TAKŻE!

Również w najbliższym Małym Gościu Niedzielnym, tak po sąsiedzku, będziemy mogli przeczytać świadectwo Magdy. Będzie to rozważanie do Ewangelii na uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Komentarz zredagował Piotr Sacha.

 

NA ŻYWO W AUDYCJI CZAS WZRASTANIA W PIĄTEK 11 MAJA

W cotygodniowej audycji dla młodych Czas Wzrastania, na antenie Radia Maryja w piątek 11 maja o godz. 21.40 będzie można przez blisko dwie godziny posłuchać i porozmawiać z Magdą www.radiomaryja.pl

 

RODZINNA ROZMOWA W TYGODNIKU “NIEDZIELA”

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem udzielonym Łukaszowi Sośniakowi dla tygodnika “Niedziela” i “Gospelboxu”. To rozmowa trochę zawodowa i trochę rodzinna, z Magdą Frączek (córką) i Ryszardem Frączek (tatą). W niej o meandrach powstawania nowej płyty, o rozkręcaniu się zespołu i o religijnym dziale Fryderyków “pop”. Wywiad tutaj.

 

KONCERTY! KONCERTY!

Przede wszystkim zapraszamy na nasze koncerty! Już 12. maja gramy w Krakowie na Savionaliach – Salejzańskim Święcie Młodzieży. Natomiast 26. maja wielki koncert w Częstochowie! Więcej na stronie www.lstory.pl

 

[youtube]X6n2PsgPGYA[/youtube]

LOVE STORY – TALITHA KUM

 

[youtube]DY8QSORplmE[/youtube]

LOVE STORY – MAYDAY