POLECAMY:Spotkanie słuchaczy Radia Warszawa

10 listopada, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Radio Warszawa chcąc stworzyć okazję do wzajemnego poznania oraz integracji swoich Słuchaczy i Przyjaciół, zaprasza na spotkanie 14 listopada (poniedziałek)
o godzinie 18.00.  Program rozpocznie Msza Święta w intencji Słuchaczy i Darczyńców w Katedrze św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika przy ulicy Floriańskiej 3  
w Warszawie. Po niej planowane jest przedstawienie działalności rozgłośni.

 

Na spotkanie zaproszene są nie tylko osoby związani z inicjatywą Banku- słuchaczy.pl, ale także wszyscy zainteresowany wsparciem i rozwojem Radia Warszawa. Bank-Słuchaczy.pl to inicjatywa na rzecz rozwoju Radia Warszawa. Projekt realizowany jest przez grupę Słuchaczy skupionych wokół Fundacji Dobrych Mediów.  Bank-Słuchaczy.pl ma na celu stworzenie grupy ludzi systematycznie wspierających  to dzieło za pomocą honorowego, comiesięcznego abonamentu. Już prawie 600 osób złożyło deklarację honorowego abonamentu.

Zebrane środki mają służyć rozwojowi rozgłośni, m.in. zakupowi nowoczesnego sprzętu, przeprowadzaniu szkoleń dziennikarskich, marketingowych. Naczelną misją organizatorów akcji jest „profesjonalizacja i nowa Ewangelizacja przy użyciu nowoczesnych środków masowego przekazu.”

Aby wziąć udział  w spotkaniu, wystarczy wysłać pustego e-maila na adres: spotkanie@bank-sluchaczy.pl  lub zadzwonić pod numer 22 619 28 29.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Radia Warszawa!