Ruszył Bank-Słuchaczy.pl – inicjatywa na rzecz Radia Warszawa

29 września, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Bank-Słuchaczy.pl to inicjatywa na rzecz katolickiego Radia Warszawa 106,2 FM. Projekt realizowany jest przez grupę słuchaczy skupionych wokół funfacji Fundacja Dobrych Mediów.

 

Na stronę Bank-Sluchaczy.pl w ciągu kilkunastu godzin wpłynęło 90 deklaracji honorowego abonamentu na kwotę 3405 zł. Słuchacze poprzez stronę mogą składać także swoje pomysły i  intencje modlitewne.

 

Jak piszą na stronie twórcy:”Mamy za sobą wielorakie doświadczenia fundraisingowe, zdobyte w pracy dla innych mediów katolickich w Polsce i chcemy z zapałem nimi służyć Radiu Warszawa.Naszą naczelną misją jest profesjonalizacja i nowa Ewangelizacja przy użyciu nowoczesnych środków masowego przekazu.

 

 

Fundusze Radia Warszawa chcemy zdywersyfikować poprzez budowę grupy słuchaczy systematycznie wspierających to dzieło za pomocą honorowego, comiesięcznego abonamentu. Ta idea stara jak świat sprawdza się w chrześcijańskich mediach i pozwala im na swobodne funkcjonowanie bez ukrywania swojej tożsamości oraz rezygnacji z otwartego głoszenia Ewangelii.”

 

Za:http://bank-sluchaczy.pl/KMDM.PL