Konkurs:wygraj zestaw win bezalkoholowych

4 sierpnia, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Co roku sierpień obchodzimy, jako miesiąc trzeźwości. Tysiące ludzi decyduje się na rezygnację z alkoholu.Chrześcijańskie Granie wraz ze sklepem winabezalkoholowe.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania jest zestaw 2 win bezalkoholowych.Do 19 sierpnia na adres: chrzescijanskiegranie@gmail.com należy wysłać dokończenie zdania: W sierpniu nie piję alkoholu,ponieważ … Nagrodzona zostanie osoba, która prześle najciekawszą propozycję. Rozwiązanie konkursu nastąpi 22 sierpnia o 13.00 na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Wina bezalkoholowe


Abstynencja nie musi jednak oznaczać rezygnacji z wina podczas wesela, urodzin czy nastrojowej kolacji. Wszystko to dzięki winom bezalkoholowym.

 

Wino to nie zawiera alkoholu, gdyż usuwa się go z napoju podczas tzw. dealkoholizacji. Proces ten nie wpływa jednak na smak, aromat ani barwę wina – od tradycyjnego trunku różni się ono jedynie brakiem alkoholu oraz znacznie obniżoną kalorycznością.

 

Warto podkreślić, że wino bezalkoholowe nie tylko nie powoduje stanu upojenia, ale jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia – mogą je pić kierowcy, kobiety w ciąży i matki karmiące.

 

Możemy więc zrezygnować z alkoholu, a jednocześnie podczas sierpniowych zabaw weselnych nie rezygnować z wypicia toastu szlachetnym trunkiem, jakim jest wino – w tym wypadku bezalkoholowe.Więcej informacji na ten temat na stronie www.winabezalkoholowe.pl – tam można również zamówić ten trunek.