New Life M. i Love Story – po koncercie..

15 lutego, 2011 Wyłącz przez m.guzek

13 lutego odbył się kolejny koncert z cyklu Bielańska Scena Muzyczna. Tym razem w Dobrym Miejscu wystąpił debiutujący Love Story i legenda muzyki chrześcijan New Life M. Koncert zespołów był prawdziwym świętem muzyki chrześcijańskiej. Można go zaliczyć do jednego z najlepszych koncertów na Dewajtis 3.Zdjęcia z Bielańskiej Sceny Muzycznej można zobaczyć na stronie Dobrego Miejsca:Bielańska Scena Muzyczna – koncert Walentynkowy : New Life M. i Love Story

P.S. Zespół Love Story zwyciężył w najnowszym wydaniu listy Muzyczne Dary: www.muzycznedary.pl

P.S 2. 29.04.2011 roku NEW LIFE’m zagra koncert w Programie 3 Polskiego Radia! Po raz pierwszy w historii!!!

Publiczność w Dobrym Miejscu długo domagała się bisów ze strony zespołu New Life M., który porwał fanów  najbardziej znanymi piosenkami zespołu: A ja w Panu, Z całej duszy, To nasz Bóg czy każdy wschód słońca. Niezwykle ciekawe okazały się improwizacje muzyczne Marcina Pospieszalskiego i wokalne Natalii Niemen.

Szczególną uwagę na koncercie walentynkowym przykuł bardzo dynamiczny i ekspresyjny występ zespołu Love Story na czele z Magdą Frączek. Autentyczny przekaz, wysokie walory artystyczne i charyzmatyczna wokalistka wróżą sukces młodej, śląskiej formacji.Wśród osób, które zostawiły opinię na temat występu zespołu pojawił się głos:”Popłynęły łzy wzruszenia. Ich wczorajszy koncert był rewelacyjny!”.