Nowy teledysk Full Power Spirit

15 stycznia, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Rok 2011 jest wyjątkowy dla zespołu Full Power Spirit, który obchodzi  10-lecie swojej działalności artystycznej.  Z tej okazji FPS przygotowuje wiele niespodzianek, a pierwszą z nich jest teledysk do piosenki  pt. „Światło, Życie, Solidarność”. Utwór poświęcony jest jednej z najważniejszych postaci  drugiej połowy XX wieku w polskim Kościele katolickim – księdzu Franciszkowi Blachnickiemu – założycielowi ruchu Światło – Życie, potocznie zwanego ruchem oazowym. Wcześniej zespół nagrał utwór „Nieśmiertelni” poświęcony – dziś już błogosławionemu – księdzu Jerzemu Popiełuszce.
Do pracy przy piosence FPS tym razem zaprosił wokalistkę Anię Sokołek i tancerzy z czołowej polskiej ekipy Cat`s Claw. Za produkcję muzyczną odpowiada Dj Haem.  Zdjęcia do teledysku odbyły się w Krościenku – gdzie mieści się centrum ruchu Światło – Życie i na ulicach Warszawy.

Teledysk można obejrzeć tutaj:http://www.youtube.com/watch?v=pC7IGKDOKL8

Piosenka „Światło, Życie, Solidarność” promuje projekt  www.muzeum.wolnosci.com
Więcej informacji na temat działalności Full Power Spirit i przedsięwzięć przygotowywanych z okazji 10 urodzin zespołu znaleźć można na stronie www.fps.kdm.pl do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.