Antonina Krzysztoń”Turkusowy stół” -premiera

20 sierpnia, 2010 Wyłącz przez m.guzek

Po 6-letniej przerwie płytą Turkusowy stół powraca na rynek muzyczny Antonina Krzysztoń. 10 września album będzie miał ogólnopolską premierę. Płyta będzie dostępna także w sklepie Chrześcijańskie Granie. Koncert Antoniny Krzysztoń już 6 listopada w Dobrym Miejscu – bilety w sprzedaży od 1 września.

fragment piosenki Wiosna z płyty Turkusowy stół :[audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2010/08/10903-3-Krzyszton-Antonina-Wiosna1.mp3|titles= Antonina Krzyszton – Wiosna]


Nie byłoby tej bardzo osobistej, intymnej płyty, gdyby nie prośby licznych i wiernych fanów Antoniny Krzysztoń. „Ponad rok temu pojechałam do pewnego zakonu, żeby się nieco wyciszyć, ale także z nadzieją, że może coś się „zrodzi”. Dni było sześć i powstało sześć piosenek! Tak dowiedziałam się, że nowa płyta powstanie.”  – pisze Antonina w  podziękowaniach zawartych w niezwykle pięknie wydanej książeczce do płyty. Album zawiera 15 piosenek, autorką muzyki i słów do wszystkich jest Antonina Krzysztoń.