Nowe płyty Bp. Długosza: “Chrześcijanin śpiewa” i “W drodze do nieba”:

20 czerwca, 2009 Wyłącz przez m.guzek

Płyty księdza Biskupa Antoniego Długosza, oprócz piosenek i melodii – zawierają katechezy skierowane do dzieci, rodziców i dziadków.


Odpowiadając na społeczne zapotrzebowanie, na prośby dzieci i ich rodziców, katechetów, księży kaznodziejów, katolickich szkół i przedszkoli powstały dwie płyty księdza Biskupa Antoniego Długosza – “Chrześcijanin śpiewa”, “W drodze do nieba”.

Są to płyty – dla małych i dużych, które służyć będą na lekcjach katechezy, na kazaniach, na mszach św. dla dzieci oraz do rodzinnego śpiewania . Oprócz piosenek religijnych znajdziecie tu piosenki patriotyczne. Wszystkie piosenki łatwo wpadają w ucho, do wszystkich można wymyślać ciekawą choreografię. Znajdują się tu tez piosenki bardziej refleksyjne i eucharystyczne. Niektóre z nich funkcjonują już w tak zwanym powszechnym obiegu – ale wykonano do nich specjalne, nowe aranżacje. Inne są zupełnie nieznane.

Płyty Chrześcijanin śpiewa i W drodze do nieba do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie, Ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
www.chrzescijanskiegranie.pl