Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XII Festiwal Chrześcijańskie Granie / 23 kwietnia 2023

23 kwietnia, 2023 @ 16:00 - 19:00

plakat festiwalu CHG 2023

Już 23.04.2023 r. o godzinie 16:00, rusza XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”.


Festiwal Chrześcijańskie Granie:

Miejsce:  Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B  (MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Bilety: 49/59 zł – Bilety w kupisz TUTAJ oraz na miejscu, w dniu koncertu.

TERMIN: 23.04.2023 r. godz.: 16:00.Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Sezon na Czereśnie (Debiut 2022) oraz BeU (Non Stop CCM). Na scenie Dobrego Miejsca, na warszawskich Bielanach, zobaczymy również 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano Debiutu 2023.O FESTIWALU:

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest organizowany od 2011 roku. Wydarzenie ma zawsze miejsce w Warszawie, m. in. na scenie Areny Ursynów, w Parku Sowińskiego czy w Katolickim Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE. Do tej pory, podczas Chrześcijańskiego Grania, zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel RainAntonina KrzysztońArkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka poprzez hip-hop po poezję śpiewaną.W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, które będą trwały od 20 do 23 kwietnia i zostaną zakończone, tym oto wyjątkowym koncertem.


Jednym z kluczowych elementów targowych wydarzeń, będzie finał 26 edycji Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS. W tym samym czasie uhonorowani zostaną również laureaci Nagrody Mały FENIKS 2023, która skierowana jest do instytucji i osób promujących wartościowe książki. Same Targi i wchodzące w skład programu towarzyszącego spotkania autorskie, promocje książek, dyskusje panelowe oraz wystawy – będą miały miejsce w salach Zamku Królewskiego, a także namiotach ustawionych tuż przed Arkadami Kubickiego.Festiwal zaś, planowany jest w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce”, na Dewajtis 3.


KWESTIE ORGANIZACYJNE:

W tym roku, oprócz sprzedaży tradycyjnych biletów, organizatorzy pragną zaproponować (za drobną opłatą), transmisję koncertów festiwalowych, przeznaczoną szczególnie dla osób, które z różnych przyczyn, w tym odległości, jaka dzieli je od Warszawy, nie będą w stanie uczestniczyć w wydarzeniu stacjonarnie. Koszt transmisji to cegiełka, jaką odbiorcy dołożą w tworzenie tego wyjątkowego, szlachetnego dzieła, jednocześnie stając się jego współorganizatorami. Informacje o zasadach wykupu transmisji, pojawią się już wkrótce!


Jednocześnie zachęcamy wszystkich sympatyków, fanów Festiwalu oraz osoby ceniące muzykę chrześcijańską, do bezpośredniego finansowego wsparcia Chrześcijańskiego Grania. Dzięki tym gestom serdeczności, możemy stworzyć coś wielkiego! Możemy stworzyć przestrzeń, dla twórców, którzy nie wstydzą się śpiewać na chwałę Boga i pokazać ludziom, że muzyka chrześcijańska, w dzisiejszym świecie, wciąż ma  wielkie znaczenie. Dlatego, wszyscy zainteresowani mogą kupić płytę Chrześcijańskiego Grania (TUTAJ) oraz wpłacać drobną darowiznę na:  Chrześcijańskie Granie – Patronite.pl 

Szczegóły

Data:
23 kwietnia, 2023
Czas:
16:00 - 19:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

DOBRE MIEJSCE
Dewajtis 3
Warszawa, 01-815
+ Google Map