Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: ZADUSZKI Z ARTYSTAMI NA SŁUŻEWIE

14 listopada, 2023 @ 20:00 - 22:00

Zapraszamy na Zaduszki z Artystami, które już od kilku lat odbywają się w listopadzie w naszym dominikańskim kościele na warszawskim Służewie. Chcemy spotkać się, aby wspominać i modlić się za tych, którzy już odeszli – zarówno za naszych bliskich i przyjaciół, jak i za ludzi kultury, sztuki, życia publicznego. – informują organizatorzy.

W Zaduszkach wezmą udział: Halina Frąckowiak – dyrektor artystyczny, Krystyna Prońko, Justyna Steczkowska, Małgorzata Tomaszewska – prowadzenie, Olga Bończyk, Rafał Brzozowski, Olga Szomańska, Joanna Moro, Tomasz Schuchardt, Katarzyna Olubińska-Godlewska, Grzegorz Wilk, Marek Sierocki, Rafał Porzeziński, Full Power Spirit, Adam Krylik, Małgorzata Szarek, Marcin Staszek, Remi Juśkiewicz, Joanna Kondrat, Patrycja Kulicka, Kamil Barański, Marek Stefankiewicz i Tomasz Filipczak.
Wstęp wolny. Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny. Zebrane przy jego okazji środki przekażemy jako wsparcie dla Domu Pokoju, sierocińca dla dzieci palestyńskich i chrześcijańskich na Górze Oliwnej w Jerozolimie.