Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Luxtorpeda i Arka Noego w Gdańsku: KAŻDY MA SWOJE WESTERPLATTE (14 września 2019)

14 września, 2019

Już 14 września 2019 r. na Westerplatte SPRZYMIERZ SIĘ Z NAMI W WALCE O POMOC podczas uroczystego wydarzenia organizowanego przez Fundacja SPRZYMIERZENI z GROM ramach projektu “Każdy ma swoje Westerplatte”- koncert z okazji obchodów 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej “. W myśl maksymy MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA pragniemy uczcić BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 i zaznaczyć naszą działalność na rzecz Weteranów zarówno z tamtych lat jak i współczesnych.

Zagrają:
#Luxtorpeda OFFICIAL
#WildPig
#Przybył
#ARKA NOEGO OFFICIAL

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

Luxtorpeda  - Robaki (2 CD)

Luxtorpeda to rockowy projekt Roberta “Litzy” Friedricha, znanego wcześniej z występów w takich zespołach jak Acid Drinkers czy Kazik Na Żywo. Skład zespołu uzupełnili gitarzysta i basista 2Tm2,3, perkusista Turbo oraz raper Przemysław “Hans” Frencel. Do dziś pod szyldem zespołu ukazały się 4 albumy, z których dwa wspięły się na szczyt list sprzedaży w Polsce.

Każdy, kto choć raz miał okazję widzieć Luxtorpedę na żywo, ten wie że ich koncert to gwarancja najwyższej jakości, energii i szczerości. W przekrojowym secie z pewnością nie zabraknie hitów pokroju “Autystyczny” czy “Wilki Dwa”.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć żadnego występu zespołu – koniecznie pora to nadrobić!

Szczegóły

Data:
14 września, 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

Pomnik Westerplatte
mjr Henryka Sucharskiego
Gdańsk, 80-542
+ Google Map