Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Józefów: premiera płyty Marcina Wargockiego “Do głębi”

21 maja, 2022 @ 18:00 - 21:00

Darmowy
Sobotni wieczór, 21 maja 2022 roku będzie świętem krainy łagodności. Zapraszamy na premierę płyty Marcina Wargockiego “Do głębi” ! Startujemy o 18.00!
Lepiej… nie zabierać telefonu. Bo, żeby być „bardziej” i „głębiej”, trzeba dać sobie przestrzeń. Na drodze tej będą towarzyszyły utwory z najnowszego krążka „Do głębi” w wykonaniu autora oraz utalentowanych muzyków: Bogdana Żywka, Anny Bojas, Katarzyny Wierzbickiej oraz Romana Ziobro.
W dobie zamętu, niepewności i zabiegania – to wieczorne spotkanie będzie czasem odpoczynku i lekarstwem na „połowiczność” naszego życia, w którym zazwyczaj ślizgamy się tylko po powierzchni rzeczywistości, przez co ulegamy wiejącym tam wichrom. Zejście „do głębi” sprawi, że znów odzyskamy spokój.
Wydawcą płyty jest Edycja św. Pawła. Co ciekawe ukaże się ona jednocześnie na płycie CD i vinylu oraz będzie dostępna w serwisach streamingowych.
Patronat honorowy na płytą objął Biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński, a patronami medialnymi: Radio Fiat, Radio Warszawa, Radio Doxa, Radio Niepokalanów, Tygodnik Idziemy, Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie.
Bezpłatne wejściówki dostępne online: https://biletyna.pl/koncert/Marcin-Wargocki-Do-glebi oraz w sekretariacie MOK Józefów.
Miejsce: sala widowiskowa MOK Józefów, ul. ul. Kardynała Wyszyńskiego 1, 05-420 Józefów

Szczegóły

Data:
21 maja, 2022
Czas:
18:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2927025844262462

Organizator

Marcin Wargocki
Strona internetowa:
www.marcinwargocki.pl

Miejsce

MOK Józefów
Kardynała Wyszyńskiego 1
Józefów, mazowieckie Polska
+ Google Map