Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Kobiet 2022: Antonina Krzysztoń w koncercie „Usłysz, proszę”

6 marca, 2022 @ 17:00 - 19:00

Antonina Krzysztoń koncert

Już 6 marca 2020 o 17, Antonina Krzysztoń legenda polskiej piosenki poetyckiej, przy akompaniamencie znakomitego gitarzysty Marcina Majerczyka wystąpi w Dobrym Miejscu. Delikatnych brzmień, mistycznych tekstów pełnych wiary, nadziei i miłości, wspaniałej atmosfery tego wszystkiego możecie spodziewać się w koncercie pt. “Usłysz, proszę”. Zapraszamy.

Antonina Krzysztoń – polska pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów. Występowała i występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną (min. FAMA, Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję). Antonina Krzysztoń stała się wykonawcą znanym szerszej publiczności, kiedy w listopadzie 1993 r. piosenka “Perłowa Łódź” zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki. W swojej twórczości stara się szukać tego, co nas łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Korzysta z folku, który kocha, i to słychać w jej balladach. W jej śpiewie słychać, że inspirują artystkę różne gatunki muzyki. To wszystko składa się, na jej niepowtarzalne interpretacje.

6 marca 2022 r. godz.: 17:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

Bilety – 50 zł – normalny – KUP BILET
na stronie https://dobremiejsce.org/

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

 

 

REKLAMA:

 

Skorzystaj z bezpłatnej inspekcji fotelika w Warszawie i we Wrocławiu do 11 II 2022. Czytaj więcej: www.fotelik.info

 

Dobrze dobrane foteliki ratują życie  ..

Dobierz odpowiedni fotelik w fotelik.info. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info

Szczegóły

Data:
6 marca, 2022
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://www.dobremiejsce.org

Miejsce

DOBRE MIEJSCE
Dewajtis 3
Warszawa, 01-815
+ Google Map