Odpal Projekt: Uwielbienie w Warszawie (Boże Ciało)

Odpal Projekt: Uwielbienie w Warszawie (Boże Ciało)

28 kwietnia, 2016 Wyłącz przez m.guzek

uwielbienie_na_pradze_elcamino fot-Mateusz-Stolarski (23)

 

Fundacja “Chrześcijańskie Granie” i Oratorium św.Jana Bosko zapraszają do wsparcia III Warszawskiego Uwielbienia Pradze.Potrzeba 5000 zł na organizację wydarzenia.”Wierzymy, że dzięki otwartym sercom mieszkańcom Stolicy będziemy mogli Uwielbiać po raz kolejny Pana Jezusa w Bazylice na Kawęczyńskiej. Mamy nadzieję, że spotkanie na Pradze będzie wielkim świętem wiary.” – mówią organizatorzy. Inicjatywę można wspomóc poprzez stronę: ODPALPROJEKT.PL  Dla osób, które wezmą udział w projekcie przygotowane są nagrody.

 

Uwielbienie na Pradze jest wydarzeniem integrującym mieszkańców Warszawy, promującym muzykę chrześcijańską, a przede wszystkim, dającym przestrzeń na modlitwę i pogłębienie wiary. Jest również odpowiedzią na potrzebę rozwoju kultury na prawym brzegu Wisły.Podczas trzeciego Uwielbienia na Pradze zagra zespół Soudarion – Debiut Roku, Płyta Roku. Wydarzenie rozpocznie się w Boże Ciało (26 maja) o godzinie 18.00.

 

PROGRAM:
18.00 – EUCHARYSTIA
19.00 – UWIELBIENIE Z ZESPOŁEM SOUDARION
20:30 – SPOTKANIE Z ZESPOŁEM W ORATORIUM PRZY HERBACIE

 

Uwielbienia na Pradze odbyły się dotąd 30 stycznia 2016 (z zespołem New Day) oraz 2 kwietnia 2016 (z zespołem El Camino). Zgromadziły one setki Warszawiaków i nie tylko.

 

Dołącz do wydarzenia na FB.

 

Wspieraj Warszawskie Uwielbienia na Pradze poprzez stronę: http://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/825,warszawskie-uwielbienie-na-pradze