Polscy Artyści śpiewają Koronkę do Miłosierdzia.

Polscy Artyści śpiewają Koronkę do Miłosierdzia.

24 marca, 2016 Wyłącz przez m.guzek

okladka_koronka

Znakomici wokaliści spotkali się w studiu, żeby nagrać śpiewaną wersję Koronki do Miłosierdzia Bożego. Na płycie dołączonej do Gościa Niedzielnego, który ukaże się 3 kwietnia (nr.14) w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, usłyszymy: Magda.lenę Frączek, Magdę Anioł, Gabi Gąsior, Andrzeja i Katarzynę Lampert oraz Krzysztofa Antkowiaka.

 

“Odbieram to bardzo osobiście, dlatego od razu przyjęłam zaproszenie do śpiewania. Mamy Rok Miłosierdzia i dla mnie to coś wyjątkowego, że właśnie w tym czasie padła ta propozycja. Po to dostałam głos, żeby to, co śpiewam w tej koronce, było słychać w każdej mojej piosence.” – mówi dla Gościa Niedzielnego o projekcie Magda Frączek.

 

Za projekt odpowiada Krzysztof Antkowiak, który koronkę wykonał solowo na 80-leciu nabożeństwa u sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach.”Przed nagraniem prosiłem Ducha Świętego, żeby to On przemawiał przez nas wszystkich i żeby pobłogosławił tę sytuację. Jestem przeszczęśliwy, że wszystko się udało. Pierwszą wersję koronki nagrywałem, nie wiedząc jeszcze, że będzie Rok Miłosierdzia. To, że mogę w tym uczestniczyć, jest dla mnie wielką łaską” – opowiada wokalista.

 

Płyty artystów uczestniczących w projekcie można znaleźć m.in. na www.chrzescijanskiegranie.pl
Więcej na temat nagrania Koronki do Miłosierdzia Bożego można przeczytać na www.gosc.pl

 

 

W wigilię Miłosierdzia Bożego i rocznicę śmierci Jana Pawła II zapraszamy na Uwielbienie na Pradze z zespołem El Camino. Informacje można znaleźć na www.chrzescijanskiegranie.pl i na www.kmdm.pl

 

 

Za: informacje prasowe/ Szb/Gość Niedzielny