Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 45

Złota 10 Radia Warszawa – notowanie 45

12 czerwca, 2015 Wyłącz przez m.guzek

W 45 notowaniu Złotej Dziesiątki Radia Warszawa na pierwszym miejscu znalazł się utwór RADOŚĆ – o. Łukasza Buksy. Na Podium również pojawiły się:Arete – Wiosną żyj i Magda.lena Frączek – Triangulacja.

 

Głosowanie rozpoczyna się w każdy piątek po 20.00, a kończy się w najbliższy piątek o 12.00. Istnieje możliwość oddania 3 głosów (3 utwory). Słuchaj codziennie Radia Warszawa na 106,2 fm i na www.radiowarszawa.com.pl Partnerem medialnym listy jest serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

1.o.Łukasz Buksa – Radość
2.Arete – Wiosną żyj
3.Magda.lena Frączek – Triangulacja
4.2TM2,3 – Maria
5.Olga Boczar – Belief
6.Tgd – Nadzieja
7. Kadosz – Teraz N
8.Piotr Pawlicki – Bo kocham
9.Maleo Reggae Rockers, Dziewczyny – Obyś wolny był
10.Monika Kuszyńska – Obudź się i żyj

P1. Kuba Badach – Wiarę w sercu noszę
P2. Zakopower – Tak ma być

 

 

POLECAMY

Konkurs Grajmy Chrześcijańskie Granie!

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Grajmy Chrześcijańskie Granie! Wyłonimy najciekawsze zdjęcie pokazujące działalność grup muzycznych w ramach salek muzycznych.Czekamy na zdjęcia z prób, koncertów, spotkań ukazujące działalność chórów, scholi, a przede wszystkim zespołów grających muzykę chrześcijańską.

 

Na zdjęcia czekamy do 30 września pod adresem:chrzescijanskiegranie@gmail.com. Najciekawsze prace znajdą się na specjalnej wystawie, a sfotografowany zespół wystąpi w audycji GospelBox. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 28 listopada w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce podczas V edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Organizatorem konkursu jest Dobre Miejsce, Chrześcijańskie Granie i GospelBox.

 

www.chrzescijanskiegranie.pl oraz www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

[poll id=”59″]