Robert “Litza” Friedrich jest drugi?

Robert “Litza” Friedrich jest drugi?

9 stycznia, 2015 Wyłącz przez mateo

Jestem drugi. Robert “Litza” Friedrich szczerze o sobie. I o Bogu. Jeden z najlepszych polskich gitarzystów, frontman Luxtorpedy, Arki Noego, Tymoteusza (2 Tm 2,3), a także mąż i ojciec siedmiorga dzieci opowiada o tym co jest naprawdę ważne.

 

Kolejny film z polskiej odsłony inicjatywy Jestem Drugi już od kilku dni krąży w sieci. Znani aktorzy, muzycy i inni ludzie popkultury mówią o swoim doświadczeniu Boga i otwarcie rezygnują z pierwszego miejsca. W polskiej odsłonie projektu mogliśmy dotychczas obejrzeć wyznanie Johna Godsona (posła) oraz Mai “Frytki” Frykowskiej (znanej m.in. z pierwszej edycji Big Brother). Teraz dołączył do nich Robert “Litza” Friedrich, muzyk, który grał w takich legendach polskiej sceny muzycznej jak Acid Drinkers, Flapjack, Kazik na Żywo, Turbo. Aktualnie gra z Luxtorpedą, 2 Tm 2,3 (Tymoteuszem) oraz Arką Noego.

 

Zapraszamy na najbliższe koncerty 2 TM 2,3 – zobacz kiedy usłyszysz Roberta “Litzę” Friedricha na żywo! >>>

 

 

“Jestem Drugi to ruch ludzi zajaranych życiem z Bogiem. Każdy z nas przeżył kiedyś spotkanie z Chrystusem. Po takim spotkaniu, nic już nie jest takie samo. Chcemy dzielić się naszymi przeżyciami, poprzez promowanie życia z Bogiem na co dzień. Rzucamy ludziom wyzwanie: „Kto jest pierwszy w Twoim życiu?”.  A jak Ty odpowiesz na to pytanie?” – znajdujemy na polskiej stronie projektu.