„DWA STYLE – JEDNA EWA URYGA” – koncert w Teatrze Syrena!

„DWA STYLE – JEDNA EWA URYGA” – koncert w Teatrze Syrena!

20 października, 2014 Wyłącz przez m.guzek

DWA STYLE JEDNA EWA URYGA _PLAKAT(1)Chrześcijańskie Granie poleca!Tego jeszcze nie było! 26 października warszawski Teatr Syrena użyczy swojej sceny dla wyjątkowego wydarzenia muzycznego. To będzie koncert o niecodziennej formule: na jednej scenie dwa duże zespoły – big band i chór, a więc jazz i gospel – dwa style i tylko jedna solistka. Informacje o koncercie można również znaleźć na www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

Ewa Uryga – wybitna wokalistka jazzowo-soulowa, obdarzona nieprzeciętnym głosem i … temperamentem. Jej dotychczasowa kariera ( laury na festiwalach ogólnopolskich i zagranicznych, współpraca z najlepszymi polskimi i amerykańskimi muzykami jazzowymi , siedem płyt nagranych w Polsce i Nowym Jorku, liczne koncerty) została nagle i na długo przerwana poważną chorobą. Dzisiaj, po pięciu latach, pod nowym pseudonimem EVAH powraca do artystycznej aktywności z właściwą sobie pasją energią. Nagrywa już kolejna płytę , przygotowuje musical, wraca na scenę z serią unikalnych koncertów. Jednym z nich jest właśnie koncert w Teatrze Syrena. Wyjątkowy scenariusz tego koncertu pozwoli nam poznać Jej nieprzeciętne, wszechstronne możliwości wokalne. Ani na chwilę nie schodząc ze sceny ,”egzaminowana” przez dwa zupełnie różne zespoły, brawurowo zaśpiewa i jazz i gospel.

 

 

W roli „egzaminatorów” wystąpią:

 

Power Band – jedna z najlepszych formacji big- bandowych w Polsce. Ma w swoim składzie filharmoników kaliskich, którzy brali udział w nagraniu jazzowej płyty Włodka Pawlika „Night in Calisia”, która w 2014 roku zdobyła nagrodę Grammy, najbardziej prestiżową nagrodę muzyczną świata. Big band koncertuje w kraju i za granicą. Wykonuje różnorodny repertuar, najchętniej jednak swingowe standardy amerykańskich big bandów lat trzydziestych oraz utwory z gatunku muzyki latynoamerykańskiej i fusion.

 

Z Potrzeby serc – zespół gospel . Uzdolnieni (i wykształceni) muzycznie, energiczni młodzi ludzie, pełni radości i Ducha. Łączy ich wspólna pasja – chęć głoszenia Dobrej Nowiny i dzielenia się wiarą. Przez osiem lat istnienia zespół dał ponad sto koncertów w kraju i za granicą, trzykrotnie reprezentował Polskę na Festiwalu Botroper Gospelnacht w Niemczech, zdobył I nagrodę i Bursztynową Różę na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Gospel Camp Meeting w Osieku.

 

26 października o godzinie 19.00 w Teatrze Syrena. DWA STYLE – JEDNA EWA URYGA. Tylko jeden koncert w Warszawie! Dobra muzyka, tempo, energia i ogromny ładunek emocjonalny. Tego warto doświadczyć!

 

Bilety: kasy i strona teatru, ebilet, eventim,