Serwis MUZYKADLADUCHA.PL w nowej odsłonie

Serwis MUZYKADLADUCHA.PL w nowej odsłonie

21 sierpnia, 2014 Wyłącz przez mateo

muzyka_plansza_nowa_lepszaDzisiaj (21 sierpnia 2014) ruszyła nowa odsłona jednego z najciekawszych serwisów muzycznych w Polsce – Muzyka dla Ducha. Celem wortalu jest promocja muzyki chrześcijańskiej. Na nowej stronie znajdziemy opisy zespołów, festiwali, przeglądów oraz informacje o koncertach, które odbywają się na terenie diecezji tarnowskiej, choć nie tylko. 

 

Serwis www.muzykadladucha.pl pojawił się w sieci w Boże Narodzenie 2008 roku. W kwietniu 2014 roku zmienił szatę graficzną, ale po problemach technicznych pojawia się znów w innej odsłonie. Choć promuje głównie wydarzenia i zespoły z terenu południowej Polski, posiada też rozbudowany dział – Goście w którym znajdziecie informacje z terenu całej Polski, a czasem ze świata. Założycielem serwisu jest ks. Piotr Osiński – kapłan diecezji tarnowskiej. Redakcja zaprasza do współpracy – wystarczy pisać na adres: osinskip@op.pl

 

“Jest to dla mnie radość i zaszczyt, że możemy pisać o dobrej, wartościowej muzyce. Mam nadzieję, że strona pomoże w promocji zespołów chrześcijańskich w Polsce. Może inne diecezje podchwycą pomysł i same stworzą podobne strony? Byłoby świetnie!” – mówi x. Piotr.

 

Ks. Piotr Osiński – kapłan, dziennikarz RDN Małopolska, misjonarz, założyciel Listy z Mocą. Od lat promuje muzykę chrześcijańską. Napisał już chyba z 1000 piosenek, którymi chętnie się dzieli z ludźmi. Do kursu gitarowego, który ostatnio prowadził w parafii, zachęcił ponad 80 osób! Inicjator wielu akcji, w tym naszej Grajmy! Chrześcijańskie Granie.

 

Zapraszamy na www.muzykadladucha.pl