Festival Hosanna 2014: zgłoś zespół!

Festival Hosanna 2014: zgłoś zespół!

17 lipca, 2014 Wyłącz przez m.guzek

Hosanna FestiwalZapraszamy do Siedlec na XXI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival, który odbędzie się w dniach 30- 31 sierpnia 2014 roku.

 

W ramach wydarzenia odbędzie się konkurs dla młodych twórców. Organizatorzy na stronie festiwalu zapraszają do udziału w wydarzeniu:
“Jeśli kiedyś marzyłeś, żeby spróbować swoich sił na wielkiej scenie to wiedz, że ta chwila już nadciąga! Trwają zgłoszenia do części konkursowej festiwalu! Możesz uwielbić Chrystusa razem z nami, a kto wie… może zostaniesz też zwycięzcą Grand Prix o wysokości 3500 zł, który umożliwi Ci dalszy rozwój pasji i talentu? Jak to zrobić?Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i pobierania karty zgłoszeniowej, którą wraz z utworami demo prześlij na adres Biura Organizacyjnego (Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej, ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlce) lub wyślij w wersji elektronicznej na e-mail: ksmsiedlce@wp.pl do 30 lipca 2014 roku (liczy się data wpłynięcia do biura).”

 

Więcej informacji, w tym program i regulamin konkursu, można znaleźć na stronie Festiwalu: hosannafestival.pl Sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl objął patronat nad wydarzeniem.