Arkadio zagra koncert w RDN Małopolska – 8 czerwca 2014

Arkadio zagra koncert w RDN Małopolska – 8 czerwca 2014

18 maja, 2014 Wyłącz przez mateo
Arkadio - Festival Chrześcijańskie Granie

fot. MS/ChG

Już 8 czerwca 2014 w radiowym koncercie w studiu RDN Małopolska będzie nawijał Arkadio! Start transmisji o godz. 20:00 zarówno na falach FM, jak i www.rdn.pl. Zapraszamy!

 

Arkadio to raper młodego pokolenia, otwarcie przyznający się do wiary. Nagrał już 4 własne płyty. Ostatnia z nich “Rób to co kochasz” otrzymała wyróżnienie w kategorii muzyka nagród Feniks 2014. Dziś Arkadio postawił w 100% na pracę z ludźmi. Za pomocą koncertów, warsztatów, konferencji, rekolekcji i innych wydarzeń ukazuje, że człowiek nie może być szczęśliwy jeśli nie robi w życiu tego co kocha.

 

Radiowe koncerty w RDN to nowa tradycja, pod którą podpisujemy się czterema rękami i wszystkimi sercami. Dotychczas wystąpili tam: Bartek Jaskot i Witek Góral, magda.lena frączek, Hiob wraz z Piotrem Lekkim i Dj WakeUp’em oraz Krzysztof Bigaj z Wiolettą Fluda.

Już wkrótce podamy więcej szczegółów na temat tego radiowego koncertu – dodamy tylko, że Arkadio zaprosi do współpracy swoich Przyjaciół. Dla przypomnienia – w niedzielę 8 czerwca przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego!

 

 Płyty ARKADIO kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2BWuxfgbXAc[/youtube]

chg/mdd