Powiew zmian na www.chrzescijanskiegranie.pl

12 lutego, 2014 Wyłącz przez m.guzek

chrzescijanskie granie - logotyp2Od kilku miesięcy trwały prace nad odświeżeniem strony www.chrzescijanskiegranie.pl. Dzisiaj możemy Wam pokazać, to co udało się zrobić. Mamy też nadzieję, że jest więcej, lepiej, ładniej i czytelniej. Zapraszamy do Chrześcijańskiego Grania!

 

Poza zmianą stylistyką strony i układem znalazło się kilka nowych elementów. Na głównej stronie pojawiła się dodatkowa wyszukiwarka google, dzięki której możemy wyszukać najciekawsze informacje publikowane w naszym serwisie. Nowością jest slider, na którym pojawiają się najważniejsze informacje, ale również promocje i nowości.

 

Wierzymy, że nowy układ strony będzie czytelniejszy dla Was. Aktualnie pracujemy nad dwoma nowymi serwisami związanymi oczywiście z muzyką chrześcijańską. Mamy nadzieję, że jeszcze przed wakacjami odbędzie się ich premiera.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez nasz kanał na Facebooku –  www.facebook.com/Chrzescijanskie.Granie.  A także do zapisania się do naszego newslettera – kilka razy w miesiącu wysyłamy najciekawsze informacje o nowościach i promocjach.

 

Zapraszamy was do strefy Chrześcijańskiego Grania! Do zobaczenia wkrótce!