Debiuty 2014 – znamy wyniki kwalifikacji!

12 grudnia, 2013 Wyłącz przez mateo

logo_debiuty2014_tlo_data_www

Dzisiaj o 12.00 zakończyliśmy zbieranie sms-ów na piętnaście zespołów, które miały szansę dostać się do Debiutów 2014. Niestety mógł wejść tylko jeden. Tak jak obiecaliśmy zaraz poznacie wyniki głosowania. 

 

W czasie całych kwalifikacji zostały oddane 2406 głosy, a dzięki RDN Małopolska mogliśmy tak szybko poznać zespół zakwalifikowany do Koncertu! Musimy też przyznać, że do samego końca nie było pewności, który zespół zwycięży. Pozycja lidera potrafiła zmienić się kilka razy w ciągu dnia.

 

Żeby nie przedłużać już oto i… tamdatadam! Ogłaszamy niniejszym wszem i wobec, że zespołem, który wystąpi w konkursie Debiuty 2014 są….

 

MOCNI W WIERZE z Olsztyna!

 

Mówią o sobie zaś tak:

„Mocni w wierze” to zespół kilkudziesięciu osób, muzyków, miłośników muzyki i Boga… Pragniemy pokazać ekspresję i dynamikę muzyki z chrześcijańskim przesłaniem w nowoczesnej i profesjonalnej oprawie. Chcemy dzielić się z innymi swoją pasją, radością i wiarą…”.

 

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu!

Jeśli jesteście ciekawi jakie było miejsce drugie i trzecie to ujawnimy, że wygląda to tak:

 

2. Wschód

3. Cure My Vanity

 

Gratulujemy również! A także wszystkim innym, którzy wzięli udział w kwalifikacjach – niestety zasady nie pozwoliły zakwalifikować się większej ilości zespołów, a chciałoby się…

W koncercie Debiuty 2014 poza zespołem Mocni w Wierze wystąpi: Acoustic Praise, Albo i Nie oraz 33.

 

Już dzisiaj prosimy Was o wsparcie koncertu Debiuty 2014. Można to zrobić poprzez wpłaty na specjalne subkonto Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl: 91 1240 6159 1111 0010 5526 8461 z dopiskiem “DEBIUTY”

 

Zapraszamy was też serdecznie do śledzenia dalszych wydarzeń i konkursów związanych z Debiutami! Zawsze na www.chrzescijanskiegranie.pl i www.koncertdebiuty.pl.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=igc6VKowzF0[/youtube]