rEVOLution – Maleo Reggae Rockers wydają nową płytę!

24 października, 2013 Wyłącz przez mateo

mrr_revolution_premieraPo długim oczekiwaniu, 28 listopada ujrzymy nowy album Maleo Reggae Rockers. Ukaże się pod tytułem REVOLUTION, z naciskiem na słowo LOVE. “Wierzymy ze prawdziwą rewolucją może być tylko rewolucja miłości” – mówi zespół.Album będzie dostępny na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Trochę się naczekaliśmy. Płyta, jak zapowiadaliśmy, miała się ukazać na wiosnę. Wreszcie wiemy, że ujrzy światło dzienne 28 listopada 2013r. W międzyczasie pozostawało nam słuchanie promocyjnego kawałka “Moc”, który zapowiadał to, na co fani MRR czekają. Dobre, mocne, reggae’owe granie.

 

Nie bez znaczenia zapewne było zaangażowanie Maleo w inne projekty muzyczne. Efektem tego są “Morowe Panny” oraz niedawno wydana płyta poświęcona żołnierzom podziemia niepodległościowego “Panny Wyklęte”. Fakt, że przedsięwzięcia te zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków i fanów, zapewne nie pomógł w szybkim wydaniu “Revolution”.

 

Tymczasem wieść gminna niesie, że rewolucyjna jest nie tylko nazwa płyty, ale także strona muzyczna materiału. Oprócz dobrze znanego oblicza kapeli, dostajemy także urozmaicone eksperymentami z drum’n’bass, dubstepem, bałkańskimiafrykańskimi melodiami. Nawet tęskniący za klimatem Houka powinni znaleźć coś dla siebie. Musimy przyznać, że zapowiada się ciekawie.

 

 

 

Tekstowo Maleo dotyka mocnych, egzystencjalnych tematów, które dają jednak przesłanie nadziei. Album zrealizowano na 100kę (czyli jednocześnie) w studio Sound ‘n’more w Warszawie. Gości jest z założenia niewielu, ale ci którzy są, to najwyższa muzyczna klasa: Mateusz Pospieszalski, Grubson, Ania Witczak z Dikandy oraz Ifi Ude. Jesteśmy ciekawi, jak wypadnie to połączenie.

 

Premiera 28 listopada nakładem Lou&Rocked Boys.

 

Tymczasem już w te weekend zagrają w:

25.10 LUBLIN – MRR & Panny Wyklęte
26.10 OSTRÓDA – MRR
27.10 OLSZTYN – MRR

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XeJUuth1cRg[/youtube]