Home Run – polska premiera (Warszawa)

15 października, 2013 Wyłącz przez m.guzek

home runPolska premiera filmu “Home Run” odbędzie się w  Dobrym Miejscu już w niedzielę 20 października. Zapraszamy o godz. 18.00 na warszawskie Bielany na Dewajtis 3. HOME RUN jest nowym filmem twórców Fireproof (Ognioodporni), October Baby (Październikowe dziecko), Facing The Giants (Boska interwencja).

 

Film powstał w oparciu o tysiące prawdziwych historii, które dzieją się na naszych oczach i przypomina, że na pojednanie z Bogiem nigdy nie jest za późno – prawdziwa wolność i powrót do “domu” jest możliwy!

 

 

Spotkanie po filmie poprowadzi dziennikarka Dorota Kołodziejczyk.Bilety na polską premierę filmy będą do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie na godzinę przed seansem w cenie 10 zł. Serwis www.chrzescijanskiegranie.pl jest partnerem wydarzenia.

 

 

“Home run”
Cory Brand – wielka gwiazda amerykańskiego baseball’a doskonale wie co jest potrzebne aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze.

Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NmLBWjYhozY[/youtube]