NOWOŚĆ! Fireproof – Ognioodporni na DVD!

11 maja, 2013 Wyłącz przez m.guzek

Już jest! Po kilku latach na rynek wydawniczy powraca na DVD film FIREPROOF. Na www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie Chrześcijańskie Granie przy DVD można już go nabyć. Jest to  jeden z najpiękniejszych filmów o miłości małżeńskiej. A takich obrazów we współczesnym kinie jest niewiele!

 

Miłość, która ma korzenie w Bogu ma szansę przetrwać największe kryzysy! – mocne przesłanie FIREPROOF niesie nadzieję dla współczesnej rodziny!

 

O filmie: Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia.Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował  podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne. Caleb ufający, że “Wyzwanie miłosne” nie ma nic wspólnego z jego “odrodzonymi w wierze” rodzicami, podejmuje próbę. Ale czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga? Czy będzie zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia? Czy też jest to kolejne małżeństwo, które musi “pójść z dymem”?

Przekonaj się oglądając Fireproof – Ognioodporni!

 

 

Film Fireproof – Ognioodporni już dzisiaj do nabycia w Sklepie Chrześcijańskie Granie!

 

 

[youtube]M5lSu6GkC2k[/youtube]

 

Rok wydania: 2009
Nośnik: DVD
Gatunek filmowy: Obyczajowy
Lektor: Polski, Angielski, Hiszpański, Portugalski
Napisy (subtitles): Polskie, Angielskie, Niemieckie, Holenderskie, Francuskie, Hiszpańskie, Portugalskie, Chińskie, Rosyjskie, Koreańskie, Arabskie
Czas trwania: 119 minut

 

Polecamy również:

Courageous – Odważni

October Baby – Październikowe dziecko

Bella