PODAJ MNIE DALEJ – ADWENT 2012!

15 grudnia, 2012 Wyłącz przez m.guzek

 

Podaj Mnie Dalej to coroczna akcja adwentowa organizowana przy krakowskich Dominikanach. Jej zasięg jest jednak dużo większy, a idea przeznaczona na to, by nieść ją na cały świat.Wejdź na: www.podajmniedalej.pl

 

Wymień się różańcem i intencją w Adwencie.
Przekaż komuś swoją tajemnicę. Poproś, by również on powierzył Ci swoją. Módlcie się.

Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał (Ps. 37, 5) Zaufaj Bogu i zaufaj temu, kogo prosisz o modlitwę. Przez cały dzień chodząc z jego różańcem, będziesz chodził z jego tajemnicą, będziesz go wspierał i umacniał, siebie oddając pod tę samą opiekę – właśnie to dzieje się w żywym Kościele.


[youtube]http://youtu.be/8Qj8E-mrQkQ[/youtube]

 


 

W ten sposób przez Twoje palce przejdzie kilkadziesiąt tajemnic. I Twoje tajemnice przejdą przez kilkadziesiąt rąk. A wszystkie razem złączą się z Jego, Bożymi Tajemnicami w jednym żywym różańcu. To jest właśnie Kościół. Żywy Kościół. Masz swoje tajemnice? Podaj je dalej.

 

Czego potrzeba?

RÓŻAŃCA (można wymienić się intencją bez różańca)
CODZIENNEJ WYMIANY (można wymieniać się rzadziej)
INTENCJI (pokażcie nam człowieka bez intencji)
SPOTKANIA (opcjonalnie za pośrednictwem internetu)

 

Tych z Was, którzy będą spotykać się na roratach u krakowskich Dominikanów, zapraszamy do wymiany różańców właśnie wtedy.

Zachęcamy do informowania o akcji w Waszych miastach, wsiach, parafiach, domach, wszędzie tam, gdzie jesteście. Niech świat się modli!

www.podajmniedalej.pl