PATRONAT: Koncert Uwielbienia 2012 (CD)

23 października, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Mamy na www.chrzescijanskiegranie.pl kolejną nowość!Płyta “Podnieście głowy, nabierzcie Ducha” – to zarejestrowany koncert, który odbył się w uroczystość Bożego Ciała w Opolu. W wydarzeniu tym uczestniczyło ponad 3,5 tys. widzów z całej Diecezji Opolskiej.

 

– Nie da się ukryć! Podnieście głowy, nabierzcie Ducha, to przepiękny materiał z Koncertu Uwielbienia, który odbył się w czerwcu tego roku w Opolu. Radość i zaangażowanie chórzystów oraz precyzja i finezja muzyków i solistów wypełniły serca tysięcy osób, które zostały porwane do uwielbienia Boga. Album ten w pełni oddaje atmosferę życia i radości. Brzmienie i głębia tekstów sprawiają, że chce się żyć! –  mówi ks. Eugeniusz Ploch. Koncert przygotowany został przez zespół Przecinek, trio Bartka Jaskota i Chór Warsztatów Uwielbienia.

 

Płytę “Podnieście głowy, nabierzcie Ducha” kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

[audio:http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2012/10/Podniescie-glowy-radio-edit.mp3|titles=Podniescie glowy (radio edit)]

 

 

“Koncert Uwielbienia! Dźwięki pełne życia i mocy. Śpiew przepełniony głębią i młodzieńczym zapałem. Młodzi muzycy i zapaleni śpiewacy na scenie. Rodzice z małymi dziećmi na rękach. Dzieci tańczące przed sceną. Gimnazjaliści z podniesionymi w górę rękami. Osoby starsze wpatrzone w Najświętszy Sakrament i zadziwione pokorną obecnością Boga.” – tak opisują twórcy projektu Koncert Uwielbienia w Opolu.