Warsztaty Muzyczne Radom 2012 – zapisy

18 czerwca, 2012 Wyłącz przez m.guzek

Granie i śpiewanie pod czujnym okiem i uchem najlepszych, a na zakończenie nagranie płyty. Już po raz drugi w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbędą się Diecezjalne Warsztaty Muzyczne. Do udziału w warsztatach w dniach 07-09 września 2012 r. serdecznie zaprasza diakonia muzyczna Ruchu Światło – Życie Diecezji Radomskiej.

 

Podobnie jak w zeszłym roku organizatory zapraszają  wszystkich czynnie angażujących się w swoich parafiach w oprawę muzyczną tj. członków scholi i zespołów (w tym także instrumentalistów) będących, co najmniej w pierwszej klasie gimnazjum. W tym roku w ofercie warsztatów znajdują się: instrumenty smyczkowe, a także dęte drewniane typu klarnet, obój, flet poprzeczny,wokalne, gitarowe i klawiszowe.Warsztaty poprowadzą: Beata Bednarz, Tamara Przybysz, Piotr Cudzich, Agnieszka Nowicka-Cudzich, ks. Andrzej Zarzycki, Małgorzata Gumińska i Witold Góral.

Zapisy odbywają się od 19.06.2012 r.

Wyłącznie drogą e-mailową: warsztaty.radom@wp.pl

 

 

PRZY ZAPISIE NALEŻY PODAĆ NASTĘPUJĄCE DANE:

 

1. Imię i nazwisko 2. Nr telefonu 3. E-mail lub tel. uczestnika 4. Parafia 5. Wybór sekcji: wokalna, instrumentalna gitara, instrumentalna pianino, instrumentalna smyczki, instrumentalna dęte drewniane.

 

Całkowity koszt warsztatów wynosi 100 zł

 

O zgłoszeniu decyduje kolejność (liczba miejsc ograniczona). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do poinformowania zainteresowanych o dalszych etapach rekrutacji. Podobnie jak w zeszłym roku, zapewniają też miejsca noclegowe (należy zabrać własny śpiwór) oraz pełne wyżywienie.

 

Szczegółowe informacje:

Ks. Bartłomiej Wink: tel. 602-645-854,

Agnieszka Fedorowicz: tel. 888-861-543

A także na http://www.facebook.com/DiecezjalneWarsztatyMuzyczne