Mistrzowska Akademia Miłości – dla tych, którzy się stresują…

4 lutego, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Kolejne spotkanie Mistrzowskiej Akademii Miłości już w najbliższy piątek 11 lutego. Na spotkaniu będzie można znaleźć odpowiedzi na pytania:Po co nam stres? Czy zawsze oznacza coś destrukcyjnego? Z czego wynika i ku czemu prowadzi? W jakich dziedzinach życia go nie ma? Jak stres wiąże się z czasem? Kiedy czujemy się tak jakby czas stanął? Czy stres ma władzę nad nami czy też my możemy mieć władzę nad nim?Spotkanie poprowadzi Mira Jankowska.

11 lutego 2011 (piątek) godz. 19.00; Centrum Kultury Dobre Miejsce, Warszawa ul. Dewajtis 3 (Las Bielański).Więcej informacji znajdziesz: www.akademia24.pl

Wśród gości:

Edyta i Jarosław Przerwa – mówią o sobie: „Małżeństwo zwyczajne, które swoje życie chce przeżyć nadzwyczajnie”. Obdarowani dwójką uroczych dzieci: Filipem (8 lat), gadatliwą Marceliną (4 lata) i suczką Niką (z trzema szczeniakami). Ona – absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej – kierunek resocjalizacja. Pracuje w firmie z branży medycznej jako dobry duch od relacji. Społecznie zaś towarzyszy „Upadłym Aniołom” jako kurator sądowy. Zainteresowania: ludzie, ludzie, ludzie. On – absolwent politechniki łódzkiej, kierunek mechanika i budowa maszyn. Pracuje w dużej sieci handlowej jako
specjalista od czarowania w kieszeniach klientów. „Społecznie” realizuje projekty wokół wspólnego domu. Pasje: fotografowanie oraz WSK M B01. Mieszkają w Rawie Mazowieckiej.


Małgorzata Kotowska
– na ostatnim MAM podbiła serca widzów wiedzą i wyglądem! Kiedyś niezbyt szczęśliwa kura domowa, od kilkunastu lat trener i szkoleniowiec z sukcesami. Prowadzi warsztaty z zakresu umiejętności liderskich, zarządzania sobą w czasie, autoprezentacji, asertywności oraz pozyskiwania i rozliczania dotacji. Ukończyła krakowską Szkołę Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych, a także szkolenia z zakresu pozyskiwania funduszy strukturalnych. Absolwentka Politechniki Lubelskiej. Żona i mama trzech chłopców. Mieszka w Lublinie.

Łukasz Wójcicki – absolwent Akademii Praktyk Teatralnych “Gardzienice”, aktor niezależnych teatrów i grup teatralnych: Komuna Warszawa, Teatr Remus, Trupa Czango. Niezależny publicysta, muzyk i performer, współzałożyciel spółdzielczego Hostelu Emma w Warszawie. Propagator spółdzielczości, samorządności i wolności. Zafascynowany ideą spółdzielczości Edwarda Abramowskiego i pomocy wzajemnej Piotra Kropotkina. Ekolog, obrońca praw zwierząt i działacz na rzecz zniesienia granic.

Gosia Gąsiorowska – absolwentka kulturoznawstwa i animacji kultury na UW. Współzałożycielka Hostelu Emma, oprócz tego działa w kolektywie UFA, a w chwilach wolnych gra na basie w zespole The Fight. Z zamiłowania graficzka.