Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: Magda Anioł i Soudarion – GRAJMY CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2019

20 października, 2019 @ 17:00 - 20:00

zł44 – zł50

Magda Anioł oraz Soudarion – muzyka chrześcijańska zagrają liryczno – uwielbieniowy koncert w ramach sceny festiwalowej zapowiadającej Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019 : festiwal debiutów!. Nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu.

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA

SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

 

GrajMY Chrześcijańskie Granie w Dobrym Miejscu – Magda Anioł oraz Soudarion
20 października 2019 r. godz.: 17.00.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, ul. Dewajtis 3.
Bilety – 44 zł (Miejsca nienumerowane – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)
dostępne on-line: na dobremiejsce.org, na Evenea, na Chrześcijańskie Granie oraz stacjonarnie w dniu koncertu przed wejściem do Auli.

 

 

Magda Anioł
Na scenie chrześcijańskiej zadebiutowała płytą “Kiedy dusza śpiewa” dołączoną do kwartalnika “RuaH”. To między innymi za twórczość z pierwszego krążka artystka dostała nagrodę Tuba Dei dla wokalistki roku. Z kolejnej płyty “Ani oko, ani ucho” pochodzi Zaufaj, utwór towarzyszył św. Janowi Pawłowi II w jego ostatniej wizycie w Polsce. Nie jest obecna w mainstream’owych mediach. A jednak zagrała setki koncertów, nagrała dziesięć płyt, odebrała wiele ważnych nagród i już kolejne pokolenie śpiewa jej piosenki. I co najważniejsze – ta historia wciąż trwa. I nic nie zapowiada, by miała się skończyć.
Zagrała m.in. w Toronto na Światowych Dniach Młodzieży. Kolejne albumy: “Do góry nogami”, “Naprawdę. Msza młodych” czy “Albo Albo” sprzedają się w tysiącach egzemplarzy.
Janek Pospieszalski nazwał ją kiedyś ikoną polskiej muzyki chrześcijańskiej. A Marcin Jakimowicz napisał, że po Stanisławie z Alternatyw 4 to najbardziej znany polski Anioł. Od niespełna 20 lat obecna na polskiej scenie CCM.

Soudarion – muzyka chrześcijańska
Grupa muzyczna założona przy śremskiej Farze przez ks. Marcina Lewandowskiego w 2009 roku. Soudarion to chusta, którą położono na twarz Jezusowi, w momencie złożenia do grobu. Była niejako pierwszym świadkiem zmartwychwstania Jezusa. Zespół tworzą: ks. Marcin Lewandowski, Paweł Karliński, Jan Stawiński, Jessica Karlińska, Monika Karlińska, Agata Tymel, Paweł Hemmerling, Paweł Wasiak, Krystian Włodarczak
Głównym celem ich działalności jest głoszenie wartości chrześcijańskich poprzez dobrą muzykę oraz radosne szerzenie Dobrej Nowiny. Soudarion został wybrany Debiutem 2015 podczas konkursu Debiuty 2015 w Warszawie, zdobył wyróżnienie podczas festiwalu “Bądź jak Jezus” a debiutancka płyta “Tylko miłość” została wybrana Chrześcijańską Płytą Roku 2015. Oprócz tego zagrał na wielu znanych festiwalach m.in. Campo Bosco, Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie/Wałczu/Bełchatowie, Festiwalu Chrześcijańskie Granie, Mariackiej Bless Night oraz na Śremsongu. Soudarion ewangelizuje podczas rekolekcji czy wielbień. Ich utwory możecie usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych jak Trójka, Emaus czy Radio Warszawa.

Organizatorami wydarzenia są:
Dobre Miejsce
Fundacja Chrześcijańskie Granie
Parafia pw. bł. Edwarda Detkensa

Współorganizatorem wydarzenia jest: Samorząd Województwa Mazowieckiego

Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Szczegóły

Data:
20 października, 2019
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
zł44 – zł50
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Organizator

Dobre Miejsce
Email:
kultura@dobremiejsce.org
Strona internetowa:
www.dobremiejsce.org

Miejsce

DOBRE MIEJSCE
Dewajtis 3
Warszawa, 01-815
+ Google Map