Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Siedlce: 30.EDYCJA HOSANNA FESTIWAL

15 września, 2023 - 17 września, 2023

HOSANNA FESTIWAL

Od 15 do 17 września 2023 w Siedlcach 30.edycja festiwalu HOSANNA!

 

Wydarzenie organizowane jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce Po raz trzydziesty w tym roku zgromadzi liczną publiczność i dziesiątki młodych i utalentowanych muzyków z całej Polski oraz… zza granicy! W tegorocznej formule festiwalu pojawiły się następujące zmiany- organizatorzy otwierają się na śpiew w innych językach, kategorie zostały podzielone- na solistów i zespoły. Festiwal nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Ze względu na trzydziestolecie festiwalu udział w tym roku wyjątkowy również będą mogli wziąć uczestnicy którzy w poprzednich latach byli nagradzani na naszym festiwalu. Weekend ten będzie poza formułą festiwalową- przede wszystkim szczerym i głębokim czasem uwielbienia Boga.

 

Wrześniowy weekend, podczas którego odbędzie się w tym roku Hosanna Festival, połączony został z obchodami 30-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej. Wiąże się to ze zmianą przebiegu wydarzeń, które od kilku lat miały dosyć podobny schemat. 

 

W tym roku odbędą się warsztaty muzyczne dla młodzieży i dorosłych pod batutą niezwykłego dyrygenta, Pana Huberta Kowalskiego, których finałem będzie zagranie koncertu pierwszego dnia obchodów, tj. 15 września- to warsztatowicze będą w tym roku Gwiazdami Wieczoru. Co więcej, z koncertu powstanie pamiątkowa płyta CD. W niedzielę powitani zostaną na scenie uczestnicy jubileuszowej edycji, którzy trwając w formule festiwalu, będą wielbić Boga śpiewem i grą cały dzień. 

 

Zapisy na warsztaty już ruszyły, regulamin i formularz znajdują się pod linkiem: https://forms.gle/KzsEv2UQY9rAmemS8 . To będzie piękny czas!

Link do strony festiwalu: https://hosannafestival.pl/

 

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

Piosenka „Let the weak say fuerte soy” od tego roku stanowić będzie nieodzowny element festiwalu HOSANNA. To niesamowite podsumowanie historii festiwalu połączone z piosenką wykonywaną aż w czterech językach! 

Materiał można obejrzeć tutaj: https://fb.watch/kydMapHHbK/ 

Dobre wydarzenia poleca: www.fotelik.info

Szczegóły

Start:
15 września, 2023
Koniec:
17 września, 2023
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

SIEDLCE