Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Złotów: PROJEKT KOSTKA 2022

16 września, 2022 - 18 września, 2022

 

Projekt Kostka to trzydniowy festiwal, przepełniony muzyką, koncertami, zabawą, znanymi wykonawcami, ale jest również szansą dla młodych artystów. Tegorocznym hasłem Projektu Kostka jest “dla wszystkich”, a więc swoje miejsce znajdzie tu każdy, nie tylko młody ciałem, ale także duchem; wszyscy, starsi i młodsi, dzieci i dorośli. Tym wszystkim co nas łączy i pozwala działać jest Bóg.

 

Wspieraj Chrześcijańskie Granie na PATRONITE >>>

W tym roku wystąpią dla was:
• Łzy •
Zespół istnieje już 25 lat i jest obecnie jednym z bardziej popularnych i najdłużej działających zespołów pop-rockowych w Polsce. Dotychczas wydali dziewięć płyt z których trzy : “W związku z samotnością”, “Nie czekaj na jutro” i “The Best of 1996-2006” osiągnęły status Platynowej Płyty, a album “Jesteś jaki jesteś”pokrył się “złotem”. Ogólnopolską popularność przyniosły zespołowi takie utwory jak “Agnieszka”, “Narcyz” czy “Oczy szeroko zamknięte”, który został uznany w plebiscycie Radia Zet za jeden z największych polskich przebojów XX-go wieku. Poza tym zespół jest laureatem dwóch Superjedynek, zdobył II miejsce w Krajowym Finale Konkursu Eurowizja 2004, II miejsce w plebiscycie “Telekamery” w kat. Muzyka, II miejsce na festiwalu Top Trendy podsumowującym sprzedaż polskich płyt w 2003 roku oraz liczne nagrody i wyróżnienia w prasie. Grupa corocznie daje sporo występów w całym kraju oraz za granicą, uczestnicząc m.in. w tak dużych festiwalach jak Pol’and’Rock’ (Woodstock) Festiwal.
• Heres/Wyrwani z Niewoli •
Jacek “Heres” Zajkowski – artysta hip-hopowy i profilaktyk, kiedyś występował pod pseudonimem ZETAIGREKA, członek grupy Wyrwani z Niewoli. Współtwórca profilaktycznego programu “Ku wolności”. Laureat nagrody głównej Feniks 2015 w kategorii “muzyka chrześcijańska”.
Piotr Zalewski – magister psychologii, profilaktyk, członek grupy Wyrwani z Niewoli. Również współtwórca programu “Ku wolności”. Ponadto autor książki “Wyrwani z Niewoli”. Od kilku lat wspólnie jeżdżą ewangelizując i dając świadectwo swojego życia pokazując,że można żyć inaczej, odkrywać swoje pasje, talenty i zachęcać innych do odkrywania ich w sobie.
• Tau •
Piotr “Tau” Kowalczyk – raper, beatboxer, producent muzyczny niegdyś znany pod pseudonimem Medium. Zadebiutował w 2008r. tzw. nielegalem “Seans spirytystyczny”. Jego najpopularniejszym utworem pochodzącym z albumu “Remedium”, jest “List motywacyjny” nagrany wspólnie z Paluchem. Został również ambasadorem zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.
• niemaGOtu •
Zespół chrześcijański, który poprzez śpiew i swoje utwory uwielbia Boga i wychwala Jego moc. W sierpniu 2015r. grupa opublikowała na swoim kanale pierwszy utwór “Nie mądrość”, który aktualnie ma już prawie 6 mln wyświetleń. Stworzony przez nich utwór “Błogosławieni miłosierni” został wybrany hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.
• Cukier •
Kacper “Cukier” Kukier – raper, który w swoich utworach nawiązuje do Boga i Biblii łącząc w ten sposób uwielbienie z trapowymi bitami. W tym roku został uznany za jednego z jedenastu najciekawiej zapowiadających się raperów w Polsce podczas akcji “Młode Wilki” organizowanej przez polski serwis hip-hopowy “Popkiller”.

RAMOWY PLAN PROJEKTU KOSTKA 2022:

PIĄTEK 16 IX

8:00 – Spotkania profilaktyczne dla uczniów szkół średnich
17:45 – Otwarcie
18:00 – Heres/Wyrwani z Niewoli
19:15 – TAU
21:00 – Łzy

SOBOTA 17 IX

9:30 – Konkurs muzyczny
16:00 – Raban w mieście – ks Rafał Główczyński SDS “Ksiądz z osiedla”
17:30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu Sakramentu + Uwielbienie
19:00 – Koncert Laureatów
20:00 – Cukier
21:30 – niemaGOtu

NIEDZIELA 18 IX

11:00 – Uroczysta Msza Święta – Słowo Boże wygłosi wiceprowincjał Misjonarzy Świętej Rodziny ks. Andrzej Tron MSF

Szczegóły

Start:
16 września, 2022
Koniec:
18 września, 2022
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

ZŁOTÓW