Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wrocław: CHWAŁA MU 2023

8 lipca, 2023

chwała mu koncert

CHWAŁA MU 2023 // WROCŁAW // WYSTĄPIĄ:

TGD

AGNIESZKA MUSIAŁ

MATEUSZ ZIÓŁKO

MATE.O

MICHAŁ KRÓL

GABI GĄSIOR

MAJA SOWIŃSKA

I INNI

MISJA ?
Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa. Pragniemy, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas nowe środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Dlatego chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem!
O NAS ❤️‍?
↪ Projekt ChwałaMU został zapoczątkowany w 2021 roku przez profesjonalną realizację 14 odcinków audio-wizualnych na kanale YouTube Marcina Zielińskiego. Ich forma polegała na dotarciu do Was z przekazem o wierze, nadziei i miłości. Pragnęliśmy zachęcić do otwarcia się na Boga poprzez formę modlitwy uwielbienia i chrześcijańskich pieśni pełnych Ducha.
↪ W uwielbienie zaangażowało się 14 profesjonalnych zespołów muzycznych z całej Polski oraz 96 muzyków, którzy swoją grą i śpiewem przekazywali zachętę, a jednoczenie świadectwo swojego podążania za Bogiem i wiary pomimo różnych życiowych okoliczności.
↪ ChwałaMU 2022 to wydarzenie zorganizowane 28 sierpnia na Atlas Arenie w Łodzi, które stało się odpowiedzią na Wasze oczekiwania i potrzeby, wyrażane bezpośrednio w komentarzach na profilach społecznościowych Marcina czy podczas spotkań na żywo. Tego dnia zgromadziliśmy się w 10 tysięcy osób, by przez 6 godzin wielbić Boga na żywo. Modlitwę od strony muzycznej prowadziły zespoły zaangażowane podczas edycji internetowej, a także Adam Sztaba z 70 osobową orkiestrą, chórem i znanymi artystami.
↪ Wszyscy przez świadectwo swojego życia stawali się ambasadorami kultury i tożsamości jaką jest powszechne przyznawanie się do Boga, a także nieustawanie w trudnych chwilach i oczekiwanie nawet na cud.
? 8 lipca
? Tarczyński Arena Wrocław
? 6 godzin uwielbienia
? 30 000 osób

KUP DOBRĄ PŁYTĘ: Chrześcijańskie Granie – KUP i wspieraj Festiwal 2023! kup w sklepie Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)

Szczegóły

Data:
8 lipca, 2023
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/167211692365686

Miejsce

Tarczyński Arena
aleja Śląska 1,
WROCŁAW, 54-118
+ Google Map