Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: „LISTY MIŁOSNE” Walentynki 2023

14 lutego @ 19:00 - 21:00

zł60

Z okazji święta zakochanych, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” pragnie zaprosić na walentynkowy koncert słowno-muzyczny pt. “Listy Miłosne”. Podczas tego romantycznego wydarzenia zaprezentują się przed Państwem Sylwia Banasik – Smulska oraz Michał Gasz, znani artyści o wyjątkowych głosach, którzy wykonają najbardziej popularne i najpiękniejsze utwory miłosne. 

 


14 lutego 2023 r. godz.: 19:00.

Miejsce:  Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

BILETY: 60 zł -możliwość zakupu online na EVENEA a także stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w Informacji w wejściu B)Listy od ukochanej osoby możemy czytać w nieskończoność. Czułe słowa, szczere wyznania i bliskie naszemu sercu rozmowy, rozgrzewają oraz przypominają pierwsze porywy serca. “Listy miłosne” to koncert słowno-muzyczny, podczas którego słowa łączyć się będą z muzyką… To idealny prezent na Walentynki! Szlachetne głosy, muzyka na żywo, najpiękniejsze miłosne utwory, zachęcają, aby w ten dzień zabrać ukochaną osobę do “Dobrego Miejsca” i pozwolić porwać się romantycznym i czułym brzmieniom – tak, by połączyły się serca i splotły się dłonie…O WYKONAWCACH:

Sylwia Banasik – Smulska

Wokalistka, aktorka musicalowa i dubbingowa. Znana m. in jako polski głos Belli w filmie „Piękna i Bestia”. Śpiewane przez nią utwory osiągają miliony wyświetleń w serwisie YouTube„Pod drzewem”(10 milionów), „Wilcza zamieć” (7,5 miliona), „Powiedz kocham” (2 miliony) oraz wiele innych których łączna oglądalność przekroczyła 50 milionów wyświetleń. Występowała w Teatrach Muzycznych w całej Polsce m.in w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Gliwicach, Łodzi czy Warszawie. Aktualnie możemy zobaczyć ją w tytułowej roli musicalu „Aida” w Teatrze Muzycznym Roma. Pracuje nad swoją debiutancką płytą.

 

Michał Gasz:

Wokalista, aktor musicalowy, kompozytor. Współpracuje z telewizją, teatrami muzycznymi oraz z projektami reprezentującymi takie gatunki, jak: jazz, soul, rock progresywny, muzyka filmowa, musical, piosenka aktorska. Od maja 2007 jest solistą w zespole Piotra Rubikakoncertując w kraju i na za granicą (m.in. USA, Kanada). Obecnie jest wokalistą, współkompozytorem, autorem tekstów w swoich alternatywnych projektach Gashoo, Niegrzeczni, Kwartet Bojowy, GADMUTrio. Od roku 2013 współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jest solistą Filharmonia Futura. Od roku 2015 jest wokalistą Czerwono – Czarnych (legenda big-beatu). Finalista i zdobywca wielu nagród Grand Prix na ogólnopolskich festiwalach piosenki polskiej, m.in. KFPP Opole, Top Trendy, Sopot Hit Festival, Rock Stars Festival, AntyFest Antyradia.

Szczegóły

Data:
14 lutego
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
zł60
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

DOBRE MIEJSCE
Dewajtis 3
Warszawa, 01-815
+ Google Map