Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warszawa: Film o Andrea Bocielli w Dobrym Miejscu

21 listopada, 2021

ANDREA BOCIELLI W WARSZAWIE

MUZYKA CISZY na listopadowym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych. Historia wybitnego śpiewaka Andrea Bocellego (Toby Sebastian), który urodził się z nieuleczalną chorobą oczu, na skutek której w wieku 14 lat stracił wzrok. Dorastał na farmie, gdzie sprzedawał maszyny rolnicze. Dzięki ogromnej determinacji a także niesamowitemu talentowi wzniósł się ponad ograniczenia, a jego muzykę pokochał cały świat. Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości oraz wykładowca AKW.


Muzyka ciszy

21.11.2021 r. godz.: 16:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

Bilety – w cenie 13/15 zł dostępne on-line na Evenea KUP BILET a także stacjonarnie godzinę przed wydarzeniem (KASA BILETOWA w Informacji w wejściu B)

 

UWAGA: Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zasadami wyznaczonymi przez MINISTERSTWO KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO ORAZ GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY.

 

„Muzyka ciszy”
Historia wspaniałego artysty i niezwykłego człowieka

Obdarzony niezaprzeczalnym i wielkim talentem, wielokrotnie nagradzany, jeden z najbardziej znanych włoskich muzyków. Dziś ma miliony fanów na całym świecie, ponad 75 milionów sprzedanych płyt, a niemalże każdy z jego albumów był nagradzany. Pomimo swojej ogromnej sławy, jest człowiekiem skromnym. Chociaż jego kariera muzyczna jest dobrze znana, nie każdy zna drogę, którą Andrea Bocelli przeszedł, aby znaleźć się na szczycie sławy. To właśnie kulisy życia prywatnego, dzieciństwo i młodość oraz przeciwności, z którymi się zmagał, opisuje w autobiografii zatytułowanej „Muzyka ciszy” (1998).

Szukasz dobrej muzyki wejdź na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Za: www.dobremiejsce.org

 

Dobre inicjatywy popiera fotelik.info – sklep i serwis z fotelikami! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – dobierz bezpieczny fotelik. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info

Szczegóły

Data:
21 listopada, 2021
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
dobremiejsce.org

Miejsce

DOBRE MIEJSCE
Dewajtis 3
Warszawa, 01-815
+ Google Map