TARGI CAMP AMERICA CHRISTIAN ASSOCIATION PARTNERSHIP

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Marcin Wargocki – koncert NIE WĄTP / Józefów k.Warszawy

17 listopada, 2019 @ 19:00 - 21:00

Darmowy
Marcin Wargocki koncert Nie Wątp w Józefowie

W niedzielę 17 listopada 2019 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie odbędzie się koncert Marcina Wargockiego w ramach trasy “Nie Wątp”. Promuje ona kolejny krążek w karierze tego artysty. Zabierze nas do muzycznej krainy łagodności, dając nadzieję i wzmacniając wiarę. Start o 19.00, wstęp wolny!

Po płycie “GPS na Niebo” czas na coś nowego. Każde urządzenie wymaga w pewnym momencie tzw:aktualizacji, doładowania.GPS też. Nowa płyta “Nie wątp” jest próbą dostrojenia, nastrojenia, zaktualizowania naszych wewnętrznych GPS. Każdy przeżywa różne chwile -radosne, ale i nie tylko. Na wielu płaszczyznach życia nie jest spokojnie. “Nie wątp” ma dać nam nadzieję, ma pomóc na nowo nastawić GPS’y, gdy straciliśmy sygnał.
Nie jesteśmy sami.

Na krążku znajdziemy 15 nastrojowych utworów o tematyce religijnej, które zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej zachwycają i wzruszają, sprzyjając głębokiej duchowej i modlitewnej refleksji. Utwory skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas i… zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności.

Marcin jest jednym z niewielu polskich artystów chrześcijańskich, który wydał swoją płytę nie tylko na CD ale także na vinylu. Podobnie będzie z nowym wydawnictwem. Już wkrótce kupicie ją na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

Patronat Honorowy : Biskup Romuald Kamiński

Patronat Medialny : Aleteia.pl, Chrześcijańskie Granie, Radio Warszawa

Szczegóły

Data:
17 listopada, 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Kościół MB Częstochowskiej w Józefowie
Piotra Skargi 24
Józefów, Polska
+ Google Map