TARGI CAMP AMERICA CHRISTIAN ASSOCIATION PARTNERSHIP

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mała Scena Chrześcijańskiego Grania: Iwona Janicka

3 listopada, 2019 @ 19:00 - 20:30

20zł

Koncert Iwony Janickiej i Projektu dla Bożej Chwały, to drugi koncert na “Małej Scenie Chrześcijańskiego Grania” w kawiarni chrześcijańskiej AGERE CONTRA w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 3 listopada o 19.00.

Iwona Janicka ze swoim zespołem znana jest z koncertów i spotkań uwielbieniowych. 24 listopada zmierzy się w konkursie Debiuty w ramach 9.Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Jej pierwszy album można zakupić na stronie Chrześcijańskiego Grania: https://sklep.chrzescijanskiegranie.pl/iwona-janicka-dla-bozej-chwaly.html

Wstęp na koncert wynosi 20 zł. Bilety można kupić przed koncertem w Agere Contra (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA). Organizatorem wydarzenia jest Agere Contra i fundacja “Chrześcijańskie Granie”.

Iwona Janicka – Projekt Dla Bożej Chwały

Projekt Dla Bożej Chwały zrodził się w sercu liderki zespołu, Iwony Janickiej, jako upragniony owoc dziękczynienia za uzdrowienie z choroby gardła.

Jak wspomina Iwona: „W mojej głowie zaczęły pojawiać się melodie, które następnie przerodziły się w piosenki. Minęło kilka lat zanim odważyłam się je komukolwiek pokazać, ale pragnienie dziękczynienia za uzdrowienie wciąż nie dawało mi spokoju. W końcu zdecydowałam się na próbę napisać ogłoszenie w internecie, że poszukuję muzyków do projektu chrześcijańskiego, sama nie do końca dowierzając, że uda się w taki sposób skompletować zespół”. Wierzymy, że Pan Bóg Sam nas powołał i chce się nami posługiwać wedle Swej woli. Wszystko – na większą chwałę Bożą i cześć Najświętszej Dziewicy Maryi.

Szczegóły

Data:
3 listopada, 2019
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
20zł
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

agere contra
ul. Chłodna 2/18
Warszawa, mazowieckie 00-891
+ Google Map