TARGI CAMP AMERICA CHRISTIAN ASSOCIATION PARTNERSHIP

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Luxtorpeda w Toruniu!

17 października, 2019

Koncertowi Luxtorpedy towarzyszyć będzie krótka opowieść historyczna na temat procesu odzyskiwania przez Toruń niepodległości. Poprzez projekt “Duch Błękitnej Armii” chcemy przypominać tak ważna dla Torunia postać – Generała Józefa Hallera oraz jego Błękitną Armię.

SZUKAJ DOBREJ MUZYKI NA SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.Organizatorem jest Fundacja Archipelag Inicjatyw, a partnerami Kamienica Inicjatyw oraz Dom Kłódek.

 

Luxtorpeda  - Robaki (2 CD)

Luxtorpeda to rockowy projekt Roberta “Litzy” Friedricha, znanego wcześniej z występów w takich zespołach jak Acid Drinkers czy Kazik Na Żywo. Skład zespołu uzupełnili gitarzysta i basista 2Tm2,3, perkusista Turbo oraz raper Przemysław “Hans” Frencel. Do dziś pod szyldem zespołu ukazały się 4 albumy, z których dwa wspięły się na szczyt list sprzedaży w Polsce.

Każdy, kto choć raz miał okazję widzieć Luxtorpedę na żywo, ten wie że ich koncert to gwarancja najwyższej jakości, energii i szczerości. W przekrojowym secie z pewnością nie zabraknie hitów pokroju “Autystyczny” czy “Wilki Dwa”.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć żadnego występu zespołu – koniecznie pora to nadrobić!

Szczegóły

Data:
17 października, 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Lizard King
Kopernika 3
Toruń, 87-100
+ Google Map