TARGI CAMP AMERICA CHRISTIAN ASSOCIATION PARTNERSHIP

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal 7XGospel od 19 do 25 października 2020 w Krakowie

19 października, 2020 - 25 października, 2020

Festiwal GOSPEL

W dniach 19–25 X 2020 odbędzie się w Krakowie piętnasta edycja Festiwalu 7xGospel. To niezwykłe wydarzenie swój początek miało w 1999 r., kiedy odbyły się pierwsze warsztaty gospel w Polsce. Podczas jego trwania miłośnicy gospel przez cały tydzień mają okazję obcować z tym gatunkiem w różnorodny sposób. Patronem medialnym jest CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE.

 

Szukaj dobrej muzyki na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

W trakcie festiwalu odbywają się interesujące spotkania, profesjonalne warsztaty dla wokalistów i muzyków oraz koncerty. Szkolenia poprowadzą wybitni wokaliści i dyrygenci z Polski i Wielkiej Brytanii. Atmosfera towarzysząca festiwalowi oraz ogrom ciekawej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy dostarczonej uczestnikom sprawiają, że ma on swoich wiernych fanów od samego początku istnienia, a także przyciąga co roku nowych uczestników.

 

 

Główne wydarzenie, czyli Koncert Finałowy z udziałem ponad setki wokalistów oraz zaproszonych gości: Colin Williams (UK), Adam Saczka i Daniel Cebula-Orynicz, odbędzie się w przestronnej przestrzeni hali Kärcher Cracovia, al. Focha 40. Atmosfera podczas koncertu jest nie do opisania. Na scenie prezentowane są rezultaty pracy uczestników i zaproszonych instruktorów. Energia, pasja i umiejętności wokalistów wzruszają i porywają
widownię do wspólnego śpiewania. W tym roku ustawienie jakie chór będzie miał na scenie będzie wyjątkowe. Jeszcze nigdy w Polsce koncert gospel nie przybrał tak oryginalnej formy. Już wkrótce uchylimy rąbka tajemnicy!

 

W ramach tegorocznego programu edycji 2020 będziecie Państwo mieli również okazję pograć i pośpiewać na Jam Session, wyciszyć się i skupić na Wieczorze Uwielbienia lub uczestniczyć w koncertach (stacjonarnie lub online). W tym roku występy dostępne będą również online. Wszystkie wydarzenia będą przebiegać z zastosowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Wstęp na większość z nich jest bezpłatny, jednak decyduje
kolejność zgłoszeń i wcześniejsza rejestracja. W celu zarejestrowania się i poznania szczegółów programu zapraszamy na: www.7xgospel.pl.

 

Program festiwalowego tygodnia:
poniedziałek / 19 X, godz. 19:30 – Wieczór Uwielbienia
wtorek / 20 X, godz. 19:00 – Koncert Gospel A Cappella
środa / 21 X, godz. 19:00 – Koncert Gospel Around The World
czwartek / 22 X, godz. 19:00 – Jam Session
piątek / 23 X, godz. 19:00 – Spotkanie z Artystą
sobota / 24 X, godz. 9:00–18:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 1 z 2)
niedziela / 25 X, godz. 11:00–19:00 – 22. Warsztaty Gospel w Krakowie (dzień 2 z 2)
niedziela / 25 X, godz. 19:00 – Koncert Finałowy

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z
Funduszu Promocji Kultury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa i
objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Szczegóły

Start:
19 października, 2020
Koniec:
25 października, 2020
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Miejsce

Festiwal Gospel w Krakowie
Focha 40
Kraków, małopolskie 30-119
+ Google Map