TARGI CAMP AMERICA CHRISTIAN ASSOCIATION PARTNERSHIP

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“… by świat usłyszał” 2020 w Ostródzie – 8 edycja koncertu ewangelizacyjnego!

21 września, 2020 @ 08:00 - 17:00

Aby Świat usłyszał

Już 25 września w Ostródzie odbędzie się 8. edycja Koncertu Ewangelizacyjnego „…by Świat usłyszał”. Już dziś zapraszamy do udziału w koncercie oraz warsztatach wokalno-instrumentalnych.  Patronem medialnym wydarzenia jest sklep i serwis www.chrzescijanskiegranie.pl

 

PROGRAM WYDARZENIA

 

25.09-27.09.2020 (piątek, sobota, niedziela) warsztaty wokalno-instrumentalne prowadzone przez Agnieszkę Cudzich i Annę Madej oraz muzyków z zespołu. Jeśli chcesz doskonalić swój wokal lub grę na instrumentach pod okiem najlepszych muzyków, zapisz się! (więcej informacji w zakładce „warsztaty 2020”)

 

27.09.2020 godz. 16.30 VIII Koncert Ewangelizacyjny „…by Świat usłyszał”, na którym usłyszymy rapera Arkadio oraz Agnieszkę Cudzich z zespołem. Na scenie wystąpią również uczestnicy warsztatów wokalno-instrumentalnych. Koncert poprowadzi Milena Sławińska – reporterka telewizji Polsat.

 

Zaproszeni na ten rok muzycy to najwyższa półka muzyki chrześcijańskiej w Polsce !

 

Piotr i Agnieszka Cudzich są zaangażowani w największe ogólnopolskie widowiska ostatnich lat takie jak np. „Wsłuchiwać się w Papieża”, czy „Częstochowa – Polska Kana” transmitowanych przez TVP, są także współtwórcami koncertu Jednego Serca Jednego Ducha oraz festiwalu Strefa Chwały. Występowali z wieloma znanymi muzykami. Ich muzyka to połączenie różnych stylów muzycznych w szeroko pojętym praise&worship. Podczas koncertu usłyszymy ich autorskie utwory oraz wielu ludziom dobrze znane stare utwory w zupełnie nowych, autorskich aranżacjach.

 

Arkadio to raper, freestylowiec i mówca. Jest autorem płyt, audiobooków, książek oraz pomysłodawcą akcji „rób to, co kochasz”. Można go zobaczyć w programie Ocaleni, gdzie rapuje o historii zaproszonych gości. Współpracował m.in. z artystami takimi jak S. Sojka, Kamil Bednarek, Maleo, G. Turnau, Litza i in. Jego przekaz jest niezmienny i uniwersalny: Zacznij żyć pasją i talentami – rób to, co kochasz.

 

Tak jak w poprzednich latach i tym razem koncert może się odbyć dzięki środkom z miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.

 

 

Podczas koncertu będą respektowane wszystkie zalecenia sanitarne dedykowane tego typu imprezom, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie: ograniczona liczba miejsc, miejsca zajmowane co drugie, uczestnictwo w maseczce lub przyłbicy. Na koncert nalezy wziąć ze sobą tzw. oświadczenie „covidowe” (oświadczenia będą także dostępne przed wejściem na koncert).

 

Szukaj dobrej muzyki na www.chrzescijanskiegranie.pl

Szczegóły

Data:
21 września, 2020
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie kategorie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Adama Mickiewicza 17A, 14-100 Ostróda
Adama Mickiewicza 17A,Ostróda warmińsko - mazurskie 14-100 + Google Map