Mysłowice: Koncert BĄDŹ JAK JEZUS 2023 już 8 czerwca!

Mysłowice: Koncert BĄDŹ JAK JEZUS 2023 już 8 czerwca!

22 maja, 2023 0 przez m.guzek

Z czym kojarzy się miesiąc czerwiec… Ze świętem Bożego Ciała. Z najdłuższymi dniami w roku. Z pięknymi wschodami i zachodami słońca. Z wakacjami… No i wiadomo – z koncertem Bądź jak Jezus! Koncert BĄDŹ JAK JEZUS już 8 czerwca 2023 w Parku Słupna w Mysłowicach!

 

    Organizatorzy XIV edycji wydarzenia i tym razem nie zawiodą: w Mysłowicach pojawią się gwiazdy i nowe talenty muzyki CMM. Wszyscy zaproszeni artyści nie tylko swoim repertuarem, ale również postawą, dadzą prawdziwie chrześcijańskie świadectwo: zagrają to, co myślą i czują; zagrają tak, jak żyją.

 

Na scenie wystąpią nasi sąsiedzi – formacja Godzone – której popularność dawno przekroczyła granice rodzinnej Słowacji. Pojawi się także Gabi Gąsior i śpiewająco zainspiruje nas do znalezienia swojego kawałka Nieba na ziemi. Zespół NSA sprawi natomiast, że mysłowicki koncert będzie prawdziwym spotkaniem – z samym sobą, z innymi ludźmi, z Bogiem. Podobne przesłanie przyświeca twórczości niemieckiej grupy Alive Worship: spotykać się z Bogiem można każdego dnia; nie tylko od święta. 8 czerwca chcemy również oficjalnie otworzyć Sezon na Czereśnie. Ten zespół to prawdziwa eksplozja witalności. A dla wszystkich spragnionych już pełni lata zagra Thabata Oliver z Brazylii. Zobaczycie i usłyszycie, ile radości może dać kontakt z Bogiem i poczucie wspólnoty z innym ludźmi, oraz jak ta radość jest wyrażana w rytmach reggae i samby.

 

W Mysłowicach będzie więc naprawdę optymistycznie. Pogodę ducha przyniesie także świadomość, że każdy z nas jest dzieckiem Stwórcy. A trudno przecież o lepszą opiekę! Zaufanie, wsparcie, miłość, to uczucia, które stanowią o sile rodziny. Także w tym roku Bądź jak Jezus stanie się rodzinnym świętem dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Wielopokoleniowe świętowanie będzie toczyło się nie tylko w rytm fantastycznej muzyki, ale także wielu innych atrakcji. Zwłaszcza najmłodsi poczują przedsmak już prawdziwie wakacyjnej aury w bezpłatnym Miasteczku Zabaw. 

    Do zobaczenia już 8 czerwca w mysłowickim parku Słupna.

 

Szukaj dobrej muzyki na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl

Twórcy przeboju OCEANS Hillsong już za miesiąc w Polsce! (chrzescijanskiegranie.pl)